Ana SayfaİndirSamsung için otomatik görüşme kaydı

Samsung için otomatik görüşme kaydı

- Advertisment -

Samsung telefon için telefon görüşmelerinizi otomatik kayıt eden uygulama sayesinde artık tüm görüşmeleriniz ihtiyaç halinde elinizin altında. Bu uygulama sayesinde telefonla konuşurken konuşmalarınız ses kaydı olarak telefonda saklanır ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Samsung için görüşme kaydı yapan uygulama ne işe yarar?

Telefon görüşmelerinizi kayıt etmeniz aslında bir çok açıdan yararınıza olacaktır. Görüşme kayıtlarınız telefonda yapılan bir hakareti kanıtlamakta ya da başka bir suç teşkil eden görüşme olursa bunu sunmakta yardımcı olacaktır. Aynı zamanda çok telefon görüşmesi yapıyor ve bu görüşmelerde sipariş, randevu verme gibi işler gerçekleştiriyorsanız geriye dönük bu görüşmeleri dinleyebilir ve gerekli notları alabilirsiniz. Samsung telefonların tamamında ücretsiz olarak kuracağınız bu program tüm ses kayıtlarını tutarken bunu yedeklemenize, bilgisayarınıza taşımanıza ya da silmenize olanak tanıyor. Uygulamanın ayarlarında yapacağınız değişiklikler ile istediğiniz telefon numaraların kayıtlarını engellemeniz de mümkün.

Samsung için otomatik görüşme kaydı programları arasında en popüler olanı ve en çok indirileni ACR uygulaması. ARC uygulaması tamamen ücretsiz. Ancak ek bazı özellikler istiyorsanız bunun için ACR pro almanız ya da ACR apk indirmeniz gerekiyor.

Samsung için ACR indir

Samsung için görüşmelerin ses kaydını otomatik olarak telefona kayıt eden uygulama ACR Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir ve kolayca telefona kurulabilir. Başka herhangi bir ayar yapmadan görüşmeleri kayıt etmeye başlayabilirsiniz.

Boyut: 6.4 MB
Sürüm: 18.5
Ücretsiz İndir

- Advertisment -

4 YORUMLAR

    • Merhaba Abdulkadir. Samsung için otomatik görüşme kaydı uygulamaları Google tarafından getirilen bir sınırlama yüzünden artık telefon numaralarını kaydetmiyor. Bunun için uygulamanın eski sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

  1. samsung a31 de ses kaydı alamıyorum hangi programı yüklediysem karşı tarafın sesi gelmiyor bu sorun nasıl giderilecek yardımcı olabilirmisinix

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -