Ana SayfaSamsungSamsung Galaxy Tab S2 Türkiye'de Satışa Çıktı

Samsung Galaxy Tab S2 Türkiye’de Satışa Çıktı

- Advertisment -

Mobil teknoloji alanında yaptığı üretimler ile son yıllara damgasını vuran Samsung, Tab S2 modelleri ile yeni bir seri oluşturmayı amaçlıyor. Tablet üretiminde de başarılı üretimleri olduğu söylenebilir. Ayrıca bu kulvarda Apple ile sürdürülen yarış içerisinde güç kazanmış görünüyor.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı gerçekleştirilen metal kasalı bir tablet olan Galaxy Tab S2 modelleri Türkiye’de satışa sunuldu. Samsung’un Türkiye pazarında önemli beklentileri olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy Tab S2 modellleri için 2 farklı boyut esas alınarak üretilmiş. Galaxy Tab S2’nin 8.0 inç ve 9.7 inç şeklinde 2 farklı boyutu bulunuyor.

Beyaz, altın ve siyah renkleri ile satışa çıkarılan Samsung Galaxy Tab S2 üst düzey tasarımları ile tablet sektörüne yeni bir atmosfer getirecek gibi görünüyor. Cihazların fiyat listesi şu şekilde:

  • Galaxy Tab S2 8.0 Wifi (T710) modeli 1299 TL
  • Galaxy Tab S2 9.7 Wifi (T810) modeli 1499 TL
  • Galaxy Tab S2 4.5G/LTE (T817) modeli 1699 TL

Cihazlar yalnızca 5.6 milimetrelik bir kalınlığa sahip durumda. Aynı zamanda yüksek çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekran teknolojisine sahipler. Bu durum Samsung’un önceki tablet serilerine göre oldukça iyi bir özellik olarak gösterilebilir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -