Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma Rehberi

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma Rehberi

- Advertisment -

Mobil teknoloji devi olarak lanse edilen Samsung, Android işletim sistemine sahip üretimleri ile akıllı telefon piyasasının en önemli şirketleri arasında bulunuyor. Samsung teknolojisi ile üretilen bu cihazlarda karşılaşabilecek olumsuz vakalara karşı özel fonksiyonlar bulunuyor.

Samsung Galaxy S3 mini için bir format rehberi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cihazınızın beklenmedik bir şekilde kapanması ya da donması durumunda format atarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Cihazınıza virüs bulaştığı sırada bu işlemi gerçekleştirerek bir önlem alabilmeniz mümkün. Cihazınızı fabrika ayarları işlemini gerçekleştirerek format atabilirsiniz. Fabrika ayarları sonucunda cihazınıza sonradan indirmiş olduğunuz uygulamalar ve cihazınızında kayıtlı olan ses, görsel ve metin öğeleri tamamen silinir. Cihazınızın belleğini korumak istiyorsanız format atmadan önce yedekleme işlemi yapmanız tavsiye edilir. Samsung Galaxy S3’ye format atmak için iki ayrı yöntem bılunuyor:

  1. Menü → Ayarlar → Yedekle ve sıfırla → Fabrika ayarlarına sıfırla → Telefonu sıfırla → Herşeyi sil     adımlarını gerçekleştirerek format atabilirsiniz.
  2. Samsung Galaxy S3 Mini sıfırlama kodları ile format atabilirsiniz.  *2767*3855# rakamlarını tuşlayarak cihazınıza format atabilmeniz mümkün.
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -