Ana SayfaHaberlerSamsung Galaxy S10 Hakkında Yeni Bilgiler & Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S10 Hakkında Yeni Bilgiler & Çıkış Tarihi

- Advertisment -

Samsung’un 2019 yılında büyük ses getirecek modellerinden biri olan Galaxy S10 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihazı yakından takip eden kullanıcılar için bilgilendirici nitelikte olan sızıntı haberler neler taşıyor? Samsung Galaxy S10’un özellikleri nasıl olacak ve hangi yeniliklerle gelecek?

Bilindiği üzere Samsung ve diğer çeşitli mobil cihazlar hakkında sızıntı bilgi paylaşımı yapan pek çok kaynak bulunuyor. Bunlardan biri de Ice Universe. Bu kaynaktan ortaya atılan iddiaya göre Samsung Galaxy S10 15 watt ile şarj eden cihazlardan bile daha hızlı şarjı destekleyecek. Konuyla alakalı yapılan açıklama “Samsung’un 15w şarjı tarihe karışıyor. Daha hızlı bir şarj yolda.” şeklinde.

Hızlı şarj teknolojisinin yanında Samsung kamera noktasında yeni bir mod üzerinde de çalışıyor. Samsung’un bu modu Galaxy S10 modeliyle tanıtması ve diğer cihazlarda da bu özelliğin kullanılarak yaygın hale getirilmesi bekleniyor. Bilinenler doğrultusunda açıklama yapmak gerekirse Galaxy S10 kamera modlarına bir yenisini ekleyecek ve bu mod ile geceleri daha kaliteli çekimler yapmak mümkün olacak. Çeşitli kaynaklarda “Bright Night” yani parlak gece olarak geçen mod kamerayı sıkça kullanan ve çekim yapan kullanıcıların hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Bu ortaya çıkan özelliklere ilaveten en çok konuşulan konulardan biri de Samsung Galaxy S10’un çıkış tarihi. Bilindiği üzere Galaxy S10 pek çok modelle karşımıza çıkacak ve klasik S10’un 20 Şubat 2019’da düzenlenecek Samsung etkinliğinde görücüye çıkması bekleniyor. Galaxy S10 ailesine mensup Galaxy S10 Lite, S10 Edge ve S10 Plus için belirlenen takvimin de u tarihte olacağı ve 2 hafta sonra satışlarının başlayacağı tahmin ediliyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -