Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy Note5 Unutulan Kilit Desenini Açma

Samsung Galaxy Note5 Unutulan Kilit Desenini Açma

- Advertisment -

Samsung Galaxy Note 5 Unutulan Kilit Desenini Açma

Birçok kişinin tercih ettiği kilit deseni, telefon güvenliğini sağlayarak istenildiği şekilde kilit sayısı koymanızı sağlamaktadır. Akıllı telefon üreten markalar arasında yer alan SamsungGalaxy Note5 unutulan kilit ekranı için iki seçenek sunmaktadır. Bunlar arasında Gmail hesabınızın ve ScreenLockByPass uygulamanızın olmasının dışında birde fabrika ayarı yaparak telefonunuzun ilk size gelişinde ki gibi olmasını sağlayan ve içindeki her şeyin silinerek sizlere baştan istediğiniz şekilde özelleştirmenizi sağlayan bir durumla karşılaştırır. SamsungGalaxy Note5 sisteminde yer alan özelliklerinde sadece ekran kilidi koyarak şifreleme bulunmaz. Bunun dışında en kolay yöntem olarak parmak izi tarayıcısını seçerek bu gibi sıkıntılarla uğraşmadan daha rahat bir şekilde akıllı telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note5 Kilit Koyma Özelliği

SamsungGalaxy Note5 telefonun özellikleri arasında parmak izi tarayıcı, kaydırma veya kilit deseni olarak da farklı seçenekler sunan şifreleme sistemiyle telefonunuzun güvenliğini sadece sizin açmanızı sağlayabilecek şekilde düzenlemiştir. Telefonun ana sisteminin ekran özelliği sayesinde güvenliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca PIN ve şifreleme özelliğinin bulunması da birçok konuda telefonunuzu herhangi bir çalınma veya kaybetme durumunda güçlü şekilde koruyabilecektir. Uygulamalar içinde Play Store’a girerek Applock uygulamasını indirip, rahat bir şekilde kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz uygulamalara şifre yazarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SamsungGalaxy Note5 Kilidini Açmak İçin Gmail Hesabı ve ScreenLockByPass Uygulaması

Unutulan kilidi açabilmek için ilk olarak Galaxy Note5 telefonunuzda kayıt olmuş olduğunuz ve var alan Gmail hesabınıza şifrenizle beraber giriş yaptığınız taktirde en son kullanmış olduğunuz mobil internet ve Wi-Fi üstünden sorun yaşamadan kolayca halledebilirsiniz. Ve bir süre sonra cihazınız sizin için kullanıma açılır. Cihazınıza giriş yaptıktan sonra Google Play veya Play Store’dan Screen Lock By Pass Pro uygulamasının indirip, ekran kilidi olan şifreyi yok sayarak kaldırabilmektedir. Uygulamayı indirmeyi başlattığınızda gelen ekrandaki isteği kabul ederek şifreleme sistemini kaldırabilirsiniz.

SamsungGalaxy Note5 Fabrika Ayarı Nedir?

Fabrika ayarlarına almak istediğiniz Galaxy Note5 akıllı telefonunuzda yer alan power tuşu, home tuşu ve ses yükseltme tuşuna aynı anda basarak kapanıp açılmasını beklemeye başlayabilirsiniz. Açılmış olan ekranda yer alan telefonu kurtarma bölümü yer alacaktır. Seçenek olarak size sunulan menüden dokunmatik olarak seçerek ya da ses yükseltme ve ses alçaltma tuşlarının yardımıyla fabrika ayarlarına geri dön seçeneğine gelerek işlemi başlatabilirsiniz. Power tuşu veya home tuşu ile onaylayın. Karşınıza çıkan onaylamayı iki kere daha tekrar ederek sizin onaylamanızı bekledikten sonra Android sistemde yer alan fabrika ayarlarını yapmaya başlamaktadır. Hızlı bir şekilde sıfırlanma tamamlandıktan sonra istediğiniz tuşa basarak telefonunuzu tekrar başlamasını bekleyip, kolay bir şekilde kurulum yapılmakta ancak telefonun açılımı biraz uzun sürebilmektedir. Açılan telefonunuzun özelliklerini kendinize göre özelleştirme yaparak tekrar yapılandırabilirsiniz.

- Advertisment -

1 Yorum

  1. Unutulan kilidi açabilmek için ilk olarak Galaxy Note5 telefonunuzda kayıt olmuş olduğunuz ve var alan Gmail hesabınıza şifrenizle beraber giriş yaptığınız taktirde en son kullanmış olduğunuz mobil internet ve Wi-Fi üstünden sorun yaşamadan kolayca halledebilirsiniz. Ve bir süre sonra cihazınız sizin için kullanıma açılır. Cihazınıza giriş yaptıktan sonra Google Play veya Play Store’dan Screen Lock By Pass Pro uygulamasının indirip, ekran kilidi olan şifreyi yok sayarak kaldırabilmektedir. Uygulamayı indirmeyi başlattığınızda gelen ekrandaki isteği kabul ederek şifreleme sistemin
    NE ALAKA ALLAH ASKINI
    CARISIZCE HERAEYİ OKUYORUZ AMA DALGADAN BASKA BİŞEY YOK
    DEDİKLERİNİZ COK UYUMSUZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -