Ana SayfaAndroidSabah uyanamayanları uyandıran uygulama:Alarmy

Sabah uyanamayanları uyandıran uygulama:Alarmy

- Advertisment -

Uyu uyuyabilirsen sloganıyla yola çıkan ve sabah uyanamayan vatandaşları kesinlikle uyandırabileceğini iddia eden yepyeni bir uygulama var: Alarmy. Uyanamayan ve alarmı bir türlü duymadığını söyleyen insanların imdadına yetişen uyandırma programı Android ve iOS işletim sistemini kullanan telefon ve tablet sahipleri için indirilebileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir.

Alarmy sizi yatağınızdan kaldırıp, uyanmanızı sağlıyor ancak dünyanın en sinir bozucu alarm uygulamalarının başında geldiğini de söylemek gerekir. Alarm sizi uyandırıyor ve hiç susmuyor. Genellikle alarm çaldığında telefonun alarmını duyar duymaz elimize alır ve sustururuz. Uyumaya devam ederiz. Uyandığımızda ise geç kaldım, uyanamadım gibi cümleler kurarız. Halbuki farkında olmadan uykuyla karışık olduğumuz esnada alarmı kapatmıştık.

Alarmy’de böyle bir şansımız yok. Alarmı kurmadan önce bir ses belirliyoruz ve bir de fotoğraf. Evin içinde çektiğiniz bir resmi de alarm uygulaması içinde tanıtmanız gerekiyor. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim. Yukarıda demiştik ki alarm hiç susmuyor, taa ki telefonda kayıtlı bu fotoğrafı kameranızla tekrardan çekene dek. Alarmy sizi uyandırmakla kalmıyor, açılmanızı ve kendinize gelmenizi de sağlıyor. Hangi fotoğrafı eklediyseniz onu tekrardan çekerek alarmı susturabiliyorsunuz. Bir başka alarm kurma yöntemi ise normal yollu oluyor. Fakat telefonu susturmak için cihazı 50 kere sallamanız gerekiyor ve sürekli salladığınız için binevi spor yaptığınız için uyanabilirsiniz. Evet, biraz sinir bozucu, asabiyetiniz sabah sabah tavan yapabilir ancak uyanamayanlar için de kesin çözüm olabilir.

Sabahları çok zor uyanıyorsanız ya da uyanmakta büyük güçlükler çekiyorsanız, istediğiniz vakitte kalkamıyorsanız Alarmy uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için buradan, Android işletimli Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile ve diğer android cihazlar için buradan indirebilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli olarak iki şekilde hizmet veren uygulamanın iki versiyonu da işinize yarayabilir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -