Android için IMEI sorgulama uygulaması indir

-sponsor-

Imei nedir, ne demektir?

IMEI telefonların üretim aşamasında oluşturulan kodlardır. 15 haneden oluşan ve her telefon için farklı olan bu kodlar telefonların kimliği niteliğindedir. Telefonunuzda IMEI numarasını sorgulamak istiyorsanız *#06#’yi tuşlamanız yeterlidir.

İmei sorgulaması uygulaması nedir?

Normalde buradan yapacağınzı Imei sorgulama işlemini dilerseniz indireceğiniz imei sorgulama uygulamasıyla da yapabilirsiniz. Telefonun imei numarasının kaçak mı yoksa orijinal mi olduğunu anlayabilirsiniz. Telefonculardan satın aldığınız ikinci el ya da sıfır olarak tanıtılan iPhone, Samsung, HTC, LG gibi markaların Imei numarasını öğrenerek gerçek mi yoksa sahte numara mı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Telefonun imei numarası hakkındaki bilgiler e-devlet sitesinden alındığından bu basit uygulamayı kullanabilirsiniz. Eğer sık sık imei numarası sorguluyor ve aratıyorsanız bu uygulama tam size göre. Telefoncuların ve telefonlarla sık sık işlemler yapanlar mutlaka indireceği uygulama yalnızca android işletim sistemli Samsung, LG, HTC, Sony Xperia, Casper Via ve diğer android telefon ve tabletler de indirilebilir. İmei sorgulama uygulamasını ücretsiz indirmek ve yüklemek için buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz