Ana SayfaAndroidRepost for İnstagram

Repost for İnstagram

- Advertisment -

Repost for İnstagram nedir?

Repost for İnstagram, İnstagram kullanıcıları için devrim niteliğinde bir uygulama. Zira İnstagram da önceden sadece beğenmek ve yorum yapmak mümkünken artık beğendiğiniz fotoğrafları kendi profilinizde paylaşa bileceksiniz. Yani artık beğendiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsünü almak ve kenarlarını kırptıktan sonra yeniden paylaşma zorunda değilsiniz.

Repost for İnstagram nasıl kullanılır?

Arkadaşlarınızın ve takip ettiğini diğer İnstagram kullanıcılarının paylaştıklarını kendi profilinizde paylaşmanız için öncelikle Repost for İnstagram uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Sonrasında Repost for İnstagram nasıl çalışır ve nasıl kullanılır sizlere resimli olarak anlatacağız. Öncelikle aşağıda size uygun seçeneği seçerek uygulamayı indirin.

İphone için Repost for İnstagram indir ( Tüm İOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geçerlidir. )

Android için Repost for İnstagram indir (Android işletim sistemi kullanan, Samsung, HTC, LG, General Mobile, Sony cihazlarının tamamında geçerlidir.)

Repost for İnstagram APK indir

Windows Phone (Lumia) için İnstagram repost uygulaması indirmek istiyorsanız bir süre beklemeniz gerekecek çünkü şimdilik mevcut değil.

Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip edin

Not: Repost for İnstagram kullanımının resimli anlatımı İphone kullanılarak anlatılmıştır. Muhtemelen diğer cihazlarda da benzer ekranlar mevcuttur.

Öncelikle Log in with İnstagram (İnstagram ile giriş yap ) seçeneğini tıklayın

repost for instagram

 

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapın ( Uygulama güvenilirdir, şifrenizi yazmanızın sakıncası yok)

 

repost for instagram login

 

 

Giriş yaptıktan sonra Authorize seçeneğini tıklayarak uygulamaya izin verin

 

repost instagram authorize

 

Bu adımdan sonra Repost for İnstagram uygulamasına üye olma adımı tamamlanmış oluyor.

Repost for İnstagram ile fotoğraraf paylaşma

Giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecek. Buradaki ekranda İnstagram hesabınızda arkadaşlıklarınızın paylaştıklarını, beğendiklerinizi ve favorilere eklediğiniz fotoğrafları göreceksiniz. Ekranın alt kısmında uygulamayı kullanan diğer kullanıcıların popüler paylaşımları ve bir arama bölümü yer alıyor. Biz örneğimize beğendiğimiz fotoğraflar üzerinden devam edelim.

IMG_5368

Atamızı saygıyla anıyoruz…

Beğendiğimiz fotoğrafı  paylaşmak için seçiyoruz. Bu bölümde fotoğrafı paylaşan asıl kişi de yer alıyor. Daha sonra Repost seçeneğini tıklıyoruz.

repost

Bu alanda bir çoğunun hoşuna gitmeyen ama bizim oldukça hoşumuza giden bir özellik karşımıza çıkıyor. Gördüğünüz üzere fotoğrafı daha önce paylaşan kişi fotoğrafın üzerine ekleniyor ve uygulama bize etiketi nerede kullanmak istediğimizi soruyor. Bu emeğe saygı adına atılmış güzel bir adım.

IMG_5371

Fotoğraf sahibinin kullanıcı adını kaldırmak sanırım uygulamanın pro (paralı) versiyonunda mümkün olabilir. Emin olmamakla birlikte araştırdıktan sonra ilgili makaleyi sizlerle paylaşacağız.

Bu adımdan sonra tekrardan Repost simgesini tıklayın. Uygulama sizi daha sonra İnstagram’ın orjinal uygulamasına yönlendirecek. Burada fotoğrafa dilerseniz efekt verdikten sonra paylaşabilirsiniz. Paylaşım sırasında açıklama kısmında uygulama kendi reklamını yapıyor, dilerseniz o şekilde paylaşabilir dilerseniz kendinize göre değiştirebilirsiniz.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -