Ana SayfaAndroidPokemon Go apk indir

Pokemon Go apk indir

- Advertisment -

Pokemon GO nedir, nasıl oynanır bir önceki yazımızda detaylıca anlatmıştık. Şimdi de Samsung da Pokemon Go oynamak isteyenlerin oyunu nasıl indirebileceklerini anlatacağız. Pokemon GO apk indirme işlemi tüm Android cihazları için geçerli olacağından aynı yöntem ile Sony, LG gibi Android kullanan tüm modellere indirebilirsiniz.

Pokemon GO nasıl indirilir?

Pokemon GO apk indirme işlemi tüm android cihazlar için geçerlidir ancak hangi modellerin oyunu desteklediği kendi içerisinde değişebilir. Yani Samsung J7 için Pokemon GO oynanabilirken oyunu Sony Z serisi desteklemeyebilir. Bu telefonun özellikleri ile alakalı bir durum olduğundan lütfen Pokemon GO oyananabilen telefonları indirme işlemi yapmadan öncede iyice araştırın.

Android için Pokemon indirme yöntemleri

Pokemon GO indirme işlemi ile ilgili yazımızın başında ülkemiz için daha açık olarak indirilemediğinden, sadece apk olarak indirme işlemi yapılabildiğinden söz etmiştik. Şimdi apk nasıl indirilir detaylıca ve resimli anlatmaya çalışacağız.

Apk indirme işleminin güvenilir bir siteden yapmaya özen gösterin. Size vereceğimiz linkten virüssüz Pokemon GO apk indirebilirsiniz.

İndir

Linke tıkladıktan sonra telefonunuza bir dosya inmeye başlayacaktır. Bu dosya oyunun kurulumu için gerekli olan tüm verileri içerir. pokemon-go-indir-androidYükleme yaptıktan sonra sıra geldi kuruluma. Kurulum yapmak için indirdiğiniz dosyayı tıklayın. Android telefonunuza apk dosya yüklemek istediğiniz her defasında bir uyarı ile karşılaşırsınız. Bu uyarı apk indirmenin güvenli olup olmadığını onaylamanız ile alakalıdır. Google Play harici dosya yüklediğinizde telefon üreticileri ve Google ortaya çıkacak zarardan sorumlu değildir. Ancak size verdiğimiz linkten oyunu güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Genede aşağıdaki kısmı onaylamanız gerekir.

Bilinmeyen kaynaklar uyarısını onayladıktan sonra kuruluma devam etmeniz istenecektir. Evet dedikten sonra kurulum başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Google hesabınız ile giriş yapabilir ve telefondan Pokomon GO oynamaya başlayabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -