Ana SayfaAndroidPhotomath indir (Matematik sorusu çözen uygulama)

Photomath indir (Matematik sorusu çözen uygulama)

- Advertisment -

Matematik sorularını çözen telefon ve tablet uygulaması

Photomath uygulaması kağıt kalem kullanmadan telefonunuza işlem yaptırmanızı sağlayan bir matematik yazılımıdır. Photomath uygulaması sayesinde bilemediğiniz dört işlemli bir soruya, denkleme veya kesirli probleme telefonunuzun kamerasını tuttuğunuzda anında doğru yanıtı alabiliyorsunuz.

Matematik sorularını çözebilmede çok yeni bir buluş olan PhotoMath şimdiden tüm dünyada büyük ilgi gördü. Öğretmenlerin zannedersek öğrencilerden çekeceği var. Hesap makinesi kadar hızlı olan Photomath’ta tuşlara basmanız, ektstradan ayrı bir işlem yapmanız gerekmiyor. Bilemediğiniz ya da çözmek istediğiniz soruya Photomath’a gösteriyorsunuz ve size hemen cevabı veriyor.

photomath-android-ios-nokia-lumia-download-indir

Türkçe’de FotoMatik ya da FotoMatematik olarak adlandırılabileceğimiz uygulama şuan için Windowsphone (Nokia Lumia) ve iOS (iPad, iPhone) işletim sistemleri için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı iOS ve Windows Phone için indirmek istiyorsanız sahip olduğunuz işletim sisteminin üzerine tıklayın.

Bilgilendirme: Photomath uygulamasının Android için indirebileceğiniz uygun sürümü yoktur. Bunun yanında Photomath apk da bulunmamaktadır. Blackberry OS ve Symbian Photomath tarafından desteklenmemektedir.

Güncelleme: Artık Android için Photomath indirmek mümkün. Yani 4.1 Android işletim sistemi kullanan Samsung için, LG için, Sony için ve diğer cihazlar için de Photomath indirebilir, telefon kamerası üzerinden matematik sorusu çözebilirsiniz.

photomath-indir-download-logo-2

PhotoMath uygulamasının nasıl çalıştığını gösteren video:

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -