Ana SayfaNasıl yapılır?iPhone ve iPad'de silinen resimleri geri getirme

iPhone ve iPad’de silinen resimleri geri getirme

- Advertisment -

iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad akıllı cihazlarda sildiğiniz fotoğrafları geri getirmeniz mümkün. iTunes içerisinde bulunan iPhone Data Recovery adlı yazılım ile silinen fotoğrafları geri yükleyebilirsiniz. İster iPhone hafızasından silmiş olun, ister iTunes yedediğinden, isterseniz iCloud hesabınızdan. Yanlışlıkla sildiğiniz veya silip de geri almak istediğiniz fotoğrafları cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Resimleri iPhone’da geri getirmenin üç farklı yolu bulunmaktadır.

  • iTunes yedeği üzerinden geri yükleyin.

iTunes ile geri getirmek için indirdiğiniz iPhone Data Recovery isimli uygulamayı başlatın. Üst menüden Recover Data from iTunes Backup’ı seçin ve ardından Start Scan’a basın. Karşınıza çıkan sonuçlar içerisinden Photos’u seçin. Program size kurtarmak istediğiniz resimleri gösterir.

  • iCloud yedeği ile geri yükleme

Aynı şekilde uygulamayı başlatın ve yukarıdan Recover Data from iCloud Backup’ı seçin. Karşınıza çıkacak boşluklara Apple Ip ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Start Scan deyin ve taramanın bitmesini bekleyin. Photos klasörüne gidin ve eski sildiğiniz resimleri geri atın.

  • Görüşme geçmişi yoluyla geri yükleme

Yine aynı adımları uygulayacağız. Üst kısımdan Recover Data from iOS Device’ı seçelim. Start Scan diyelim. Tarama sonrasında Photos isimli klasöre girelim.

iPhone’da silinen dosyaları kurtarmak ve geri yüklemek bu kadar basit. Resimli ve videolu anlatıma ihtiyaç duymadan işinizi hızlıca halledebilirsiniz. iPhone Geri kurtarma uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde silinen mesajları, dosyaları geri almanız mümkündür.

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -