Ana SayfaHaberlerPeriscope'a Yepyeni Güncelleme

Periscope’a Yepyeni Güncelleme

- Advertisment -

Dünya çapında kullanılan canlı yayın uygulaması olan Periscope için yepyeni güncellemeler sağlanıyor. Kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran Periscope geçtiğimiz hafta yatay yayın desteğine kavuşmuştu.

Periscope için yeni güncellemeler sağlanmaya devam ediyor. Yatay yayın desteği ile yayın açısından daha avantajlı olan kullanıcılar bu sayede dikey bir yayın izleme ya da düzenleme zorunluluğundan kurtulmuş oldular. Bu güncelleme ile birlikte Periscope açısından daha olumlu bir tablo oluştu. Yeni gelen ileri-geri sarma özelliği güncellemesi ile Periscope’tan doğru bir düzenleme daha gerçekleşmiş görünüyor. Kullanıcılar önceki yayınların tekrarını izlerken artık ileri-geri sarabilecekler.

Kullanıcılar tarafından dile getirilen bu tarz istekleri olumlu bir şekilde değerlendirerek uygulama açısından daha verimli kararlar alabilen Periscope, kullanıcı sayısını hızlı bir şekilde arttıran uygulamaların başında geliyor. Daha önce yayınların tekrarını izleyebilen ancak kayıtları ileri-geri sarabilme şansına sahip olmayan kullanıcılar bu güncelleme ile birlikte Periscope uygulamasından daha verimli bir şekilde yararlanabilecek.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -