Ana SayfaHaberlerOpera Touch indir

Opera Touch indir

- Advertisment -

Opera Touch, Opera tarafından geliştirilen mobil cihazlarda kullanıma uygun olan hızlı, akışkan ve güvenli web tarayıcısıdır. İnternette gezinmeyi kolaylaştırmak için hazırlanan Opera Touch internette daha hızlı arama yapmayı sağlar.

Opera Touch özellikleri nelerdir?

Hızlı arama: Opera Touch’u başlattığınızda bir şeyleri bulmak için hızlıca yazmaya başlayın veya ses ile arama yapın. Bunun yanında QR kod desteğine sahip tarayıcı üzerinden bir kodu okuttuğunuzda ilgili siteye veya dökümana hızlıca gidin. Opera Touch bir ürünün üzerinde bulunan barkodun da taranmasını sağlar.

Çok amaçlı kullanım: Günlük hayatta pek işimizi mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yürürken, hareket halinde telefon kullanabiliyoruz. Tam da bu noktada devreye Opera Touch’un Hızlı Aksiyon modu devreye giriyor. Tarayıcı üzerinde bulunan Hızlı mod butonuna tıklayarak hızlı aramalarına ulaşın. Ayrıca butona basılı tutarak veya kaydırarak en yeni sekmeler, yenileme, kapatma ve bilgisayar sekmesine atma gibi işlemleri gerçekleştirin.

Kendi akışınızı oluşturun: Opera Touch’u Opera bilgisayar tarayıcısı ile akışkanlığı ve geçişi kolaylaştırmak için kullanın. Telefonla bilgisayarı bağlamanın en kolay yolu olan Opera Touch ile bağlantının sağlanması QR kod ile mümkün. Giriş bilgileri, şifre, e-posta vb. olmadan linkler, videolar, notlar gönderin.

Güvenli tarayıcı: Pek çok tarayıcıda güvenliğe gizliliğe önem veriliyor. Opera Touch da yine bu hususta bilgilerinizi ve sizi güvende tutmak için en yeni teknolojileri kullanıyor. Akıştan gönderilen tüm veriler uçtan uca şifreleniyor. Ayrıca tarayıcı cryptojacking korumasına da sahip. Yani mobil telefonunuz üzerinden kripto madenciliği yapan sitelere karşı sizi, telefonunuzun bataryasını ve diğer donanımları koruyor.

Reklam engelleyici: Opera Touch içerisinde yerleşik reklam engelleme aracı yer alıyor. Bu, sitesinde haddinden fazla reklam barındıran sitelerin daha hızlı açılmasını sağlıyor.

Opera Touch ile ilgili sorular

Soru– Opera Touch Apple (iPhone) versiyonunu iTunes’te bulamıyorum, ne zaman gelecek?
Cevap: Uygulama şu anda App Store’da yer almamaktadır. Opera Touch’un iOS versiyonunun geliştirilmesi çalışmaları sürmektedir.

Soru– Uygulamanın artı yönleri neler?
Cevap: Mobil cihazlar için özel tasarlanmıştır. Telefon ve bilgisayar arasında geçişi kolaylaştırmaktadır.

Opera Touch indir

Opera Touch uygulamasını Google Play Store’da yer alan sayfadan indirebilirsiniz. APK sürümünü indirmek için buradaki yazımızı okuyun. Tüm uygulamaların APK sürümlerini indirmenin yöntemini öğrenin.

iOS sürümü yayınlanmamıştır.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -