Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia Lumia 520 ekran görüntüsü alma

Nokia Lumia 520 ekran görüntüsü alma

- Advertisment -

Windows phone işletim sistemli Nokia Lumia 520 modelinde ekran görüntüsü yakalayabilir, ekran görüntüsü çekmenin yanında ekranın görüntüsünü aldığınız ekran resmini paylaşabilirsiniz. Nokia Lumia 520’de ekran resmi çekmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Nokia Lumia’da ekran resmini çekmek ve kaydetmek için yalnızca bir metod bulunmaktadır. Bu yöntemi öğrenmek için aşağıdaki kısa resimli anlatıma göz atın.

Nokia Lumia 520’nin Windowsphone 8.0 ve Windowsphone 8.1 sürümlerinde ekran yakalamak ve ekran fotoğrafı çekmek için farklı kombinasyonlar oluşturacak şekilde iki tuşa basmanız gerekmektedir.

Nokia Lumia 520’de ekran görüntüsü yakalamak için;

Windows Phone 8’de ekran görüntüsü almak için, Başlat‘a Başlangıç düğmesi ve ardından Güç düğmesine Güç simgesi aynı anda basın ve ses çıkıncaya kadar basılı tutun.

ekran-goruntusu-alma

Güncellediğiniz (WP 8.1) Nokia Lumia 520’de Ekran görüntüsü yakalamak için;

Windowsphone 8.1 ekran görüntüsü kaydetme tekniği;

Windows Phone 8.1 işletim sistemli Lumia telefonunuzda, ekranınızın resmini çekmek için Güç düğmesiGüç simgesi ve Sesi Arttırma düğmelerine aynı anda basın.

nokia-lumia-520-ekran-goruntusu-yakalama

 

Nokia Lumia’da ekran görüntüsü alamıyorsanız, herhangi bir hata, sorun ya da donanımsal bir problemle karşılaşıyorsanız şikayetinizi yorum kutucuğuna bırakın çözelim.

Not: Ekran görüntüsü yakalama işlemi Nokia Lumia 620 ve Nokia Lumia 720 modellerinde aynı şekilde yapılmaktadır. Programa ihtiyaç duymadan yalnızca tuşları kullanarak programsız ekran fotoğrafı yakalayabilirsiniz.

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -