Mynet Tavla indir

-sponsor-

Eğer tavla hastasıysanız Mynet tavla Android ve iOS işletimli telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz en zevkli ve en popüler tavla uygulamalarının başında geliyor. Tavla bildiğiniz üzere insanlık tarihindeki en eski ve en çok oynanan zeka ve beceri oyunlarının başında geliyor. Tahta tavla kutusunu ve kemikten yuvarlak taşları bir kenara bırakıyoruz ve tavlamızı artık mobil cihazlarda oynayabiliyoruz.

mobil-tavla-online-indir-ios

Tavla uygulamasının özellikleri

Facebook bağlantısına ihtiyaç duymadan, Türkiye’nin çeşitli illerinden tavla hastalarıyla tavla oynama imkanı sunan Mynet Tavla uygulamasında dilediğiniz kişiyle tavla oynayabiliyor ve dilerseniz kişiyle sohbet başlatabiliyorsunuz. Sohbetli tavla oyununun özellikleri sadece bununla sınırlı değil. İsterseniz açtığınız masada gerekli kuralları koyabiliyor ve masanıza katılan kullanıcıyla belirlediğiniz kurallar ve özellikler dahilinde oynuyorsunuz.

mobil-tavla-online-indir-ios-android-yukle

Bilgisayara karşı oynayamıyoruz yani klasik tavla gibi internetsiz oynanabilen bir tavla uygulaması değil. Oyunda lobi bölümü de bulunuyor ve sadece oyun içi değil oyun dışında da tavla kullanıcılarıyla sohbet edebiliyorsunuz. Ancak Mynet Tavla’da bir kural var. Mynet okey uygulamasında olduğu gibi Mynet Tavla da da bayan kullanıcıları rahatsız etmiyoruz. Kadınlara olduğu gibi erkeklere de hakaret etmiyoruz yoksa engellenebiliriz.

mobil-tavla-online-indir-ios-en-iyi

Tavla uygulamasını indir

En iyi tavla uygulamalarından biri olan tavla uygulamasını yukarıda da söylediğimiz gibi hem Android hem de iOS işletimli mobil cihazlar ve tabletler için indirebiliyoruz. Tavla oyununu Samsung, Sony Xperia, LG, HTC ve diğer android telefonlar ile tablet için indirmek ve telefonunuzaa ücretsiz yüklemek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Online mobil tavla oynama uygulamasının Windowsphone (Nokia Lumia) ve Blackberry için sürümü bulunmuyor.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz