Android için yılan oyunu indir

-sponsor-

Yılan oyunu Nokia 3310 ve 5210 modellerinin ilk çıktığı zamanlarda telefonlarda mevcut olan ve o zamanların en çok oynanan oyunlarından bir tanesiydi. Çünkü oyun indirmek, Google Play gibi marketlere girip savaş oyunları, yarış oyunları, zeka oyunları gibi şeyler bizler için hayaldi. Yılan oyunu oynarken farklı hız seçeneklerine sahiptik ve tek amacımız rekor kırmaktı.

yilan-oyunu-indir

Yılan oyunu özellikleri neler?

Nostalji farklı bir boyutuyla geri döndü ve Snake oyununun daha gelişmiş versiyonu karşınıza çıktı. Klasik yılan oyunu gibi basit fonksiyonlara ve temaya sahip olan oyunda farklı hız seçenekleriyle yılanımızı büyütmeye ve yemleri toplayarak en yüksek puanı almaya çalışıyoruz. Zamanın en popüler ve en çok oynanan yılan oyunun yeni versiyonunda Yeşil, Sarı ve Kırmızı renkte yemler bulunuyor ve her biri sırayla 10, 30 ve 100 puan kazandırıyor. Seviye (Level) atladıkça verilen puan ise artıyor.

Yılan oyununu 3 farklı şekilde oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz 4 tuş ile, ya da ben fazla tuşu sevmiyorum diyorsanız 2 tuşla oynayabiliyorsunuz. İsterseniz sadece dokunmatik ekranı kullanarak yılanı yönlendiriyorsunuz. Android telefon ve tabletinize indirebileceğiniz klasik yılan oyununu ister online isterseniz çevrimdışı olarak oynayabiliyorsunuz. samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, General Mobile ve diğer android platformların tümünde oynayabileceğiniz yılan oyununu cep telefonunuza ücretsiz indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Fazla yer kaplamayan ve küçük boyuta sahip bir apk olduğundan, telefonunuzda durabilecek ve canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz eğlenceli, beceri isteyen bir oyundur. Oyunun bilgisayar (pc)için indirme versiyonu bulunmamaktadır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz