Meizu Note 9 Snapdragon 6150 ve 48 MP kamera ile geliyor

-sponsor-

Meizu, Note 9 ismiyle gelecek yeni akıllı telefon için hazırlıklarını sürdürüyor. Şirketin CEO’su Jack Wong’un paylaştığı yazıda cihazın gücünü Snapdragon 6150’den alacağını öğrenmiş olduk. Ayrıca Meizu Note 9 kamerası 48 MP olacak.

Mevcut bilgilerden hareketle de Note 9’un Antutu testinde 170.000 dolaylarında bir puana ulaşacağı söyleniyor. Bunun yanında Note 9’un Meizu’nun ön panelde ilk çentiğe sahip model olacağı biliniyor.

Tüm bu özelliklerin yakın zaman önce Meizu X9 modeline ait olduğu düşünülürken, iddialar Mr Wong tarafından düşürülmüş oldu. Her ne kadar Note 9’un Snapdragon 6150 çipseti ile geleceği resmi bir şekilde duyurulmasa da modelin 600 serisine mensup bir çipsetle gelmesine muhtemel gözle bakılıyor ve bu 1080p çözünürlüğe kadar destek vereceğini gösteriyor.

Herkesin bildiği üzere Note 9, Meizu Note 8’in hale olacak. Önceki model 12MP ve 5MP’lik ikili kamera seti, Snapdragon 632 çipset, 4GB RAM ve 64GB depolama alanı ile gelmişken Note 9 ile büyük güncellemelerin gelmesi, kullanıcıları şaşırtabilecek özelliklere sahip olması bekleniyor. Güncellemeler arasında yeni bir işletim sistemi ve yenilikler arasında USB Type-C’nin olması kaçınılmaz görünüyor.

Meizu Note 9 modelinde hangi özelliklerin olmasını bekliyorsunuz? Fiyatının uygun olması durumunda satın alır mısınız?

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz