Linkedin bedava Premium Üyelik nasıl alınır?

-sponsor-

Linkedin iş dünyasına dair en gelişmiş sosyal topluluk olarak bilinir. Microsoft çatısı altında bulunan Linkedin kendini kanıtlayan bir platform olmuştur. Linkedin hem ücretsiz hem de ücretli kullanılabiliyor. Platform kullanıcılarına ücretsiz ve premium olmak üzere iki hesap tipi sunuyor. Premium abonelik için ise bedava deneme vadediyor. Peki Linkedin Premium denemek için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak paralı üyeliği 30 gün boyunca kullanmanın nasıl yapıldığını öğrenin.

Pek çok kullanıcı Linkedin Premium özelliklerini merak ediyor. Linkedin Basic hesap (Ücretsiz) bile çoğu kişi için yeterli. Kimlik oluşturma, iletişim ağı kurma, kullanıcı bilgisi oluşturma, arkadaşlara öneride bulunma, kullanıcıları araştırma, InMail kullanımı, 3’e kadar arama sonuçları hakkında bilgi alma ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz özellikler ve işlemler arasındadır. Premium Abonelik genel anlamda profesyonel iş sektörü kullanıcılarına, işverenlere ve firmalara hitap etmektedir. Linkedin Premium ile kullanıcılara iş ağını genişletme ve daha fazla müşteriye ulaşma imkanı tanınır. Kariyer, iş, satış, işe alım noktasında doğru kişiyi, departmanı, müşteriyi ve adayları bulmanız daha mümkün hale gelir. Gelişmiş InMail kullanımı, profili görüntüleyenleri inceleme, gelişmiş arama yapma, sınırsız kişi arama, aday takibi yapma, akıllı önerilerden yararlanma, aday havuzu yönetimi, işe alım yapmak için gelişmiş tasarımlar Linkedin Premium ile mümkündür.

Linkedin Premium geniş dallara ayrılmıştır ve Linkedin Learning ile kullanıcıların geliştirilmesi amaçlanır. Learning kütüphanesinde finans, yazılım, öğrenme yolları başlıkları altında pek çok noktada kullanıcılara eğitim verilmektedir. Linkedin’i cazip kılan alanlardan biri olan Linkedin Learning ile kişiler kendilerini insan kaynakları, liderlik, satış yönetimi, içerik yönetimi, kariyer geliştirme, iş yazılımları ve araçları, Google ve Microsoft araçları, SEO uzmanlığı, küçük işletme sahibi olma noktasında geliştirebilirler.

Linkedin Premium ücretsiz deneme

Linkedin’in tüm kullanıcılara sunduğu Premium’u ücretsiz kullanmak için kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Eğer bu şartı yerine getiriyorsanız aşağıdaki adımlarla işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bilgi: Kredi kartı bilgisi güvenlik amaçlı istenmektedir. Deneme sürümü 30 gün sürer ve kullanıcılar 30 gün içerisinde dilediği zaman deneme sürümünü iptal edebilir. Yani Premium abonelikten vazgeçebilir.

Uyarı: 30 gün kullanımın geçilmesi yeni fatura ile karşılaşmanıza yol açacaktır. Seçtiğiniz ücretsiz Premium pakete göre 30 günlük kullanımın ardından farklı fiyatlandırmalarla karşılaşabilirsiniz. Bunun öne geçmek için Hesap Yönetimi sayfasından iptali gerçekleştirin.

  • Ücretsiz denemek için Linkedin.com adresine veya uygulamaya gidin.
  • Profil simgesine basın ve “Premium’u 1 ay ücretsiz deneyin”e basın.
    (Buraya Hesap > Abonelikler ve Ödemeler’den de ulaşılabilir.)
    (Planlar hakkında bilgi için “Premium Ürünler“)
  • Denemek istediğiniz 30 günlük ücretsiz planı seçin.
  • Kart bilgilerinizi girin.

Öneri: Linkedin Premium deneme sürümünü başlattıktan hemen sonra ayarlar üzerinden aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirseniz dahi 30 gün boyunca premium hesap aktif olacaktır.

Linkedin deneme sürümü kullanımı sorunları hakkında bilgi almak için yorum bölümünü kullanın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz