Ana SayfaHaberlerLG G6 en yeni konsept görüntüleri ve video

LG G6 en yeni konsept görüntüleri ve video

- Advertisment -

Her yıl olduğu gibi 2017’de de LG gizemini korumaya devam ediyor. Normal şartlar altında Samsung ve iPhone piyasaya sürülmeden önce cihazlarla ilgili çeşitli sızıntılar yapılmakta ve sızdırılan haberlere denk veya yakın telefonlar karşımıza çıkmakta. Ancak durum LG için biraz daha farklı. Hakkında ne kadar sızıntı bilgi paylaşılsa da kullanıcıyı ve teknoloji dünyasını şaşırtabilen LG, yeni amiral gemisi G6’nın tanıtımını yaparak yeni bir sürprize imza atabilir.

Bir önceki model LG G5 beraberinde pek çok yeniliği getirmiş, teknoloji dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Yeni konseptlerin ortaya çıkmasını sağlamış, aynı zamanda diğer firmalara ilham kaynağı olmuştu. Ancak her ne kadar LG G6 ile ilgili bilinmezliğini korusa cihaz ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. 

Şimdilerde Samsung, Apple, Meizu ve daha pek çok firma ekran gövde oranı, çerçevesiz ekran özellikleri üzerinde çalışıyor. Bu planların bir benzerini LG de yapıyor olabilir. Yayımlanan videoda LG G5’in daha geliştirilmiş, daha büyük ve çerçevesiz ekranlı görünümlü, güncellenmiş hali sunuluyor. Oldukça şık tasarıma sahip olan LG G6 konsepti yanında donanım özellikleri noktasında da beklenti karşılanıyor.

LG G6’nın konsept videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? LG yüksek donanım özellikleri ve video benzeri tasarım ile karşınıza çıksa satın almayı düşünür müsünüz?

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -