Konuşan kedi indir

-sponsor-

Bazı mobil uygulamalar hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu. Hem de bu uygulamayı kendimiz hiç kullanmayacak olsak da.  Ağlayan bir çocuğu susturmanın en kolay yolu şüphesiz ki konuşan kedi Talking Tom. Konuşmalarımızı tekrar eden kedi aynı zamanda göbeğinin hoşlanmasından keyif alarak mırıldanıyor. Her ne kadar önermiyor olsak da kediyi istersek dövebiliyor, istersek süt verebiliyoruz. Aslında bu uygulamayı çocuğumuza kullandırarak çocuğumuzun psikolojisini analiz edebiliriz.

Konuşan kedi Talking Tom ücretli mi?

Uygulamayı indirmek ücretsiz ancak çocuğumuza telefonu verdikten sonra onu iyi takip ediyor olmamız gerekiyor. Çünkü kediye gaz çıkartmak gibi ekstra özellikler ücretli ve çocuğumuzun bilinçsizce tıkladığı bu seçenekler sizi ücret ödemeye mecbur bırakabilir. Unutmayın ki kimse size ücretsiz olarak hizmet vermez. Uygulama geliştiricilerinin amacı para kazanmak ve bunun için kullandıkları en büyük strateji çocuklar. Bunun için konuşan kedi Talkin Tom indirdikten sonra çocuğunuzu uyarmanız ve takibi elden bırakmamanız.

Eğer iTunes kullanıyorsanız iTunes kredi kartsız üye olma ya da kredi kartı silme ile ilgili yazılarımızdan destek alabilirsiniz.

Konuşan kedi Talking Tom indir

Lütfen aşağıdan telefonunuzun modelini ya da işletim sistemini tıklayınız. Nokia symbian işletim sistemi kullananlar direk Symbian seçeneğini seçebilir. Nokia Lumia serisi gibi Windows Phone işletim sistemi kullananlar da ilgili seçeneği seçmeli. Mümkün oldukça linkleri ayrı ayrı vermeye çalıştık. Konu ile ilgili problem yaşamanız durumunda lütfen yorum yazarak bizlere bildirin.

Nokia için konuşan kedi Talking Tom indir (Symbian)

Nokia Lumia için konuşan kedi Talking Tom indir (Windows Phone)

iPhone için konuşan kedi Talking Tom indir

Samsung için konuşan kedi Talking Tom indir

Android için konuşan kedi Talking Tom indir

Htc için konuşan kedi Talking Tom indir

Blackberry için konuşan kedi Talking Tom indir

Symbian için konuşan kedi Talking Tom indir

Windows Phone konuşan kedi Talking Tom indir

Nokia Lumia için konuşan kedi Talking tom indir

Turkcell T20 – T40 için konuşan kedi Talking Tom indir

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz