Ana SayfaAppleiPhone 8'in üretimi ile ilgili önemli gelişme

iPhone 8’in üretimi ile ilgili önemli gelişme

- Advertisment -

Mobil cihaz üreticileri arasındaki rekabet tam gaz devam ediyor. Samsung, Galaxy S8 serisiyle ürünlerini görücüye çıkarmayı beklerken Apple cephesinde de bazı gelişmeler yaşanıyor.  Apple, her yıl eylül ayında iPhone ailesine yeni bir cihaz dahil ediyor. Ancak iPhone’un 10. yıl dönümü şerefine Apple bizleri şaşırtabilecek bir çıkış yapabilir.

Apple’ın , başta Samsung olmak üzere tüm telefon firmalarıyla yarışı sürürken, bu yarış hali yenilik görmek anlamında en çok kullanıcıya yarıyor. Mesela, Samsung’un IRIS tarayıcı , Bixby sanal asistan gibi yenilikleri getirecek olması durumu, Apple’ı otomatik olarak telefon noktasında yenilik yapmaya zorluyor.

Ortaya çıkan gelişmeler iPhone 8’i merak eden kullanıcıları heyecanlandırabilir. Çünkü henüz iPhone 7’ye yeni alışmış olsak da iPhone 8 ile ilgili birtakım ilerleme kaydedildi. Apple’ın  raporuna göre, iPhone 8 parça üretici ve tedarikçilerine parçaların yollaması talimatı verildi. Bu, iPhone 8’in hangi tasarımla geleceğini ve hangi teknik özelliklere sahip olacağını doğruluyor. Bunun yanında iPhone 8’in seri üretimine başlanmış olması da kuvvetli bir ihtimal.

iPhone 8 tamamen kablosuz sarj özelliği ile gelecek

Tüm bu bilgiler ışığında iPhone 8’i yakın zamanda görebileceğimiz iddiası ortaya atılsa, herhalde bu ütopik bir düşünce olmaz. Hele ki işin ucunda iPhone’un 10. yılına girilmesi olunca, Apple’ın şaşırtıcı bir hamle yapması içten bile değil. Dile getirdiğimiz ihtimale ilaveten Apple için OLED ekran üreten Samsung’un parçaları yola çıkardığından bahsedilmekte. Ayrıca firma, diğer üreticilerin Şubat bitimine kadar iPhone 8 parçalarının ulaştırılmasını talep ediyor.

İlginizi çekebilir: 

Galaxy A5 (2017) batarya testinde açık ara önde!
Samsung 2017 sonunda ilk katlanabilir telefonunu üretebilir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -