Ana SayfaHaberleriPad 16 Ekim'de geliyor

iPad 16 Ekim’de geliyor

- Advertisment -

“Oldukça uzun zaman oldu.” başlığı altında yapılan duyuruda Apple iPad’ın çıkacağını müjdeledi. 16 Ekim tarihinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPad hakkında kısmen de olsa bilgilere sahibiz. Retina ekranlı iMac serisinin ve OS X Yosemite işletim sisteminin son versiyonu olacağı düşünülen cihazın ismi de belirsizliğini koruyor.

ipad_air_2

iPad Air 2, iPad Air ya da iPad 6 gibi farklı isimlerle geleceği iddialar arasında yer alırken, sızıntı bilgiler doğrultusunda iPad özellikleri hakkında şu bilgilere sahibiz. Yeni iPad modelinin sızan fotoğraflarına göz gezdirdiğimizde daha ince bir kasaya sahip olduğunu ve parmak izi okuyucu sensörüyle kullanılabileceğini anlıyoruz. Bunun yanında ortaya atılan söylenti doğruysa 2 GB Ram ve A8 işlemci ile karşımıza çıkabilir. iPhone 6’da olduğu gibi 128 GB depolama alanı iPad Air’i kapasite açısından uçurabilir.

ipad-air-gallery1-2013

iPad Air ile birlikte karşımıza bir başka cihaz daha çıkabilir. 12.9 inç ekran boyutuyla gelmesine kesin gözüyle bakılan modelin isminin iPad Pro olacağı zannediliyor. Fakat bu cihazın çıkış tarihi 2014 sonu ya da 2015 başı şeklinde biraz daha geç olabilir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -