Android için Flipagram uygulaması indir

-sponsor-

Android için video oluşturma uygulaması

Flipagram , Android işletim sistemli telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz video düzenleme ve oluşturma uygulamasıdır.Kendinize ait fotoğraflarınızdan oluşan özel video hazırlamak istiyorsanız Flipagram uygulamasını deneyebilirsiniz.

flipagram-video-duzenleme-olusturma-uygulamasi-indir-2

Çok yönlü özellliği sayesinde Facebook ve İnstagram’daki resimlerinizi kullanarak video yaratabilir, yarattığınız videoya uygun temalı müzik ekleyebilirsiniz. Hem Vine hem de Instagram’ın video yaratma özelliklerini içerisine dahil eden Flipagram ile kaliteli videolar oluşturmanız mümkün. Bilgisayara ve Movie Maker uygulamasına sahip değilseniz üzülmenize ve bu programı sağda solda aramanıza gerek yok. Slayt tarzı resim geçişli video hazırlamak için Flipagram’ı deneyebilirsiniz.

Yarattığınız videoları, Youtube, Instagram ve Facebook hesabınızdan giriş yaparak paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız videoyu özel bir kişiye göndermek için ise e-posta’yı kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Huawei, Casper Via, Piranha, Sony Xperia gibi Android cihazlarda Flipagram uygulamasını indirmek buraya tıklayın. Flipagram  Android apk 3.5.8 apk pro sürümünü indirmek  için buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz