iOS için Selfie (özçekim) uygulaması indir

-sponsor-

Selfie Cam, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’de kullanabileceğiniz ön kameranızla selfie çekimler yapmanıza olanak tanıyan, sadece özçekim için hazırlanmış bir uygulamadır. Çeşitli sosyal ağlarla entegrasyon içerisinde olan Selfie Cam uygulaması sayesinde en güzel ve en kaliteli fotoğraflarınızı çekecek, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram gibi platformlarda hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz.

selfie-ozcekim-uygulamasi-en-iyi-indir-2

Dünyada selfie trendi ortaya çıktığından bu yana en çok indirilen ve en çok beğenilen uygulamalardan biri olan Selfie Cam ile ister tekli isterseniz çoklu fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Dilerseniz çektiğiniz fotoğraflara, yazılar, efektler ve çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz. Hem de yalnızca baş parmağınızı kullanarak. Hem resim çekerken hem de düzenleme yaparken tek parmağınızı kullanıyorsunuz.

selfie-ozcekim-uygulamasi-en-iyi-indir-3

Zamanlama yapabilme, dikey ve yatay çekebilme, flaş kullanabilme özelliklerine sahip olacağınız Selfie Cam ile yüz tanıma teknolojisinden de yararlanabiliyor ve sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla en güzel fotoğraflarınızı çekme fırsatını yakalıyorsunuz. Selfie Cam özçekim uygulamasını iOS işletim sistemli cihazınıza (telefon ve tablet) indirmek için buraya tıklayın.

Symbian, Windowsphone ve Android işletim sistemleri için uygun sürümleri bulunmamaktadır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz