Adobe Flash Player, bilgisayar, telefon ve tabletlerde flash içerikli dosyaları açıp, görüntülemenizi sağlayan, cihaz için mutlaka indirilmesi gereken programların başında geliyor. İnternette oyun oynarken, video klip izlerken ve daha birçok alanda flash dosya oynatıcıya ihtiyacımız oluyor. Burada da imdadımıza Adobe Flash Player yetişiyor.

Adobe Flash Player’in güncel ve son sürümü olan 11.1.115.11 dosyasını android işletim sistemli telefonunuza apk versiyonu olarak ücretsiz bir şekilde indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Adobe Flash Player 11.1.115.11 son versiyonunu indirmek için buraya tıklayın.


Not: Adobe Flash Player uygulaması artık Google Play android için uygulama indirme mağazasında bulunmadığından, Telefonunuza flash player’i indirmek için Apk’yi indirmeniz gerekiyor.

Eğer Apk’yi indirip Adobe Flash Player’i yükleyemediyseniz ve çalıştırma sorunu meydana geliyorsa aşağıdaki adımları izleyin.

Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a gelin ve Bölümün önüne tik koyarak aktif hale getirin. Adobe Flash Player çalışmıyor, yüklenmiyor gibi hatalardan, problemlerden kurtulmuş olacaksınız.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
1000
  Subscribe  
Bildir