Ana SayfaNasıl yapılır?ioRoot indir | Güncel Sürüm | Tüm Versiyonlar

ioRoot indir | Güncel Sürüm | Tüm Versiyonlar

- Advertisment -

Telefonu rootlamak LG’nin ön yüklü olarak geldiği işletim sistemi olan Android 4.4.2’de sınırları kaldırmak anlamına geliyor. LG G3 ve LG G2 cihazları için en çok tercih edilen ioRoot sayesinde hızlı ve kolay biçimde root yapmak mümkün. Windows bilgisayarda çalışan ve LG modellerinde (LG G2 & G3) root atmak için geçerli olan ioRoot programını indirmek için bu yazımı inceleyin.

ioRoot Tool, Windows ile uyumlu olarak çalışan, LG Android telefon veya tabletlerle root erişimi sağlayan bir araç. Kolay kullanım sunan ve dakikalar içerisinde rootsuz telefonu rootlu yapmaya imkan tanıyan ioRoot indirme linkleri sayfada mevcut.

ioRoot Tool özellikleri neler?

Program Android 4.4.2’ye kadar desteği bulunan tüm LG modellerinde root izni almayı sağlar. Yani araç ile LG G, G Flex, G Pro ve LG Optimus için Android tarafından konulan güvenlik sınırını aşabilirsiniz. Telefonun rootlu olması bazı uygulamaların daha işlevsel olması ve tam kapasitede çalışabilmesi için gerekli bir işlemdir.

iORoot, tek tıklamayla kullanabileceğiniz bir araçtır. Oldukça basit bir yapıya sahip olan program ayrıca kullanıcı arayüzü açısından da anlaşılabilir durumdadır. Ancak ioRoot ile reoot atmak için LG USB sürücünün biglisayara yüklü olması gerekir. Bunun yanında hata ayıklama modu da etkin olmalıdır. Hata ayıklamanın aktive edilmesi telefon ile bilgisayar arasında bağlantı kurulması için şarttır.

ioroot lg root tool

Programın kullanımı için ioRoot Tool içerisindeki “root.bat” dosyasının çalıştırılması gerekir. Belirtilen LG cihazları için uyumluluk taşıyan araç Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda çalışmaktadır.

ioRoot tool indir

Programın tüm sürümleri ve güncel versiyonu altta bulunmaktadır. Mediafire dosya yükleme sitesidir. Root işleminin sağlıklı olması için son sürümü kullanmanız önerilir.

ioRoot_v25 – Son sürüm

ioRoot_v22 (5mb)

ioRoot_v11 (1.843mb)

ioRoot_v10 (1.75mb)

ioRoot_v8 (1.68mb)

ioRoot_v7

ioRoot_v5

ioRoot_v4

ioRoot_v3

ioRoot_v2

Tüm sürümler güvenlik taramasından geçirilmiştir. Her ihtimale karşı antivirüs programınızla tekrar tarama yapmanızı öneririz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar

ioRoot ile yalnızca LG telefon veya tabletlere root erişim izni verilebilir. Eğer Samsung Galaxy, Huawei vb. farklı modele sahipseniz rootlu yapmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca ioRoot Tool Android 4.4.2 ve altındaki modeller için geçerlidir. Program ilerleyen zamanlarda güncelleme desteği sunmayacaktır.

Daha fazla bilgi için yorum bölümünü kullanın. iORoot kullanımı ile ilgili sorunlarınızı bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -