Ana SayfaİndirHoop indir (iOS)

Hoop indir (iOS)

- Advertisment -

Android kullanıcıların çok sevdiği basketbol oyunun uzun bir süre iOS versiyonu yoktu. iPhone için Hoop indirmek isteyenler bu yüzden uzun bir süre beklemek zorunda kaldı. Yakın bir zamanda çıkacağının bilgisini paylaşan uygulama geliştiriciler durumun Apple ile aralarındaki bazı anlaşmazlıklara bağlamıştı.

iPhone için Hoop indirmek isteyenler artık iTunes Store üzerinden oyunu ücretsiz indirebilir ve telefonda oynamaya başlayabilir.

Nasıl oynanır?

Hoop oyunu telefondan basketbol oyunu oynamak isteyenler için tasarlanmış sade bir spor oyunudur. Çeşitli sahalarda telefonla ya da arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Multiplayer özelliği ile aynı oyunu telefona indiren arkadaşlarınızla oyunun keyfini sürebilirsiniz.

basketbol-oyunu-indirOyunun amacı basketbol toplarını çemberden geçirmek. Oyunda ilerledikçe sahalar değişiyor ve oyun zorlaşıyor. Basketbol oyunu indirmek isteyenler telefona kurulum yapmadan önce oyunun oldukça sade olduğunu unutmamalıdır. Oyunun geliştiricileri efektlerden kaçınmıştır bu özellik bir çok oyun için artı sayılırken oyun severlerin bir çoğu Hoop basketbol oyununu heyecansız bulmaktadır.

hoop-basketbol-indirBoyut: 53.9 MB
Sürüm: 1.0.4
Ücretsiz İndir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -