Hangouts Yerine Google Duo Mu Geliyor!

-sponsor-

Google nin kullanıcılarına kısa süre önce sunduğu Google Duo kullanımı kolay ve hızlı bir uygulama olduğu için kullanıcının büyük bir kısmının  beğenisini kazanmıştır. Google Hangouts’ta oldukça popüler bir uygulama fakat kullandığı alan fazla olduğu için istenilen hızda çalışmıyor . ama Duo fazlasıyla iyi ve hızı çoğu teknoloji severler için FaceTime rakibi olarak da adlandırıyor.

Google Play Store, Fotoğraflar, Hangouts ve Play Müzik gibi uygulamaları android işletim sisteminin içinde çekirdek uygulama olarak adlandırdığımız şekilde android işletim sisteminin içinde bulundurduğu çekirdek uygulamaların içine bir yenisini ekleyerek Hangouts’un yerine Google Duo uygulaması olacağını ve bu uygulamanın 1 Aralık dan itibaren olacağını belitti.

Bu şu demek değil ki yani Hangouts artık kullanılmayacak. İsteğe bağlı olan bu uygulama üreticiler tarafından varsayılan uygulama olarak da kullanabilecek. işin gerçeği Google Hangouts u bırakmak için çalışmalara başlamış bulunuyor pabucun dama atılıyo Hangouts bak  :)

Peki sizce Duo mu yoksa Hangouts mu ?

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz