Güncel Whatsapp indir (son sürüm)

-sponsor-

Whatsapp dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve konuşma uygulamalarının başında geliyor. Sürekli kendini güncelleyen ve yeni sürümüyle daha iyi bir hizmet anlayışına sahip olan vatsap uygulaması, Facebook tarafından satın alındıktan sonra whatsapp kullanıcılarını daha memnun edecek güncellemelerle kendini geliştirdi.

whatsapp-indir-yukle-mobil

Belirli bir süre ücretsiz ücret hizmet verecek olan Whatsapp uygulaması sayesinde konuşmak, arkadaşlarımızla iletişime geçmek çok ama çok kolay. Operatörlere liralarımızı kaptırma derdimiz yok. İnternet paketimizin ya da wifi’imizin olması yeterli.

Whatsapp uygulaması hemen tüm telefonlar için indirilebildiğinden bu da bizim için büyük bir nimet. Symbian, Android, iOS, OS ve Windowsphone için indirebileceğimiz whatsapp uygulamasının yükleme linkleri aşağıdadır.

Windowsphone (Nokia Lumia), Blackberry OS, Android (Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile, Casper ve diğer), iOS (iPhone, iPad, iPod) Symbian (Nokia ve Samsung) için indirmek istiyorsanız sahip olduğunuz mobil cihaz ve tablet modeline göre yukarıda yazılı olan mevcut işletim sisteminin üzerine tıklayın. Whatsapp apk uygulamasını indirmek için ise buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz