Ana SayfaHaberlerGörme engelliler için akıllı gözlük uygulaması indir (Aira)

Görme engelliler için akıllı gözlük uygulaması indir (Aira)

- Advertisment -

Aira uygulaması, görme engellerin hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen, Android ve iOS platformunda bulunan akıllı telefon ve gözlüklerle uyumlu olan mükemmel bir araç. Kısaca Aira’nın fonksiyonunu tanıtmak gerekirse, örneğin: Aira uygulaması akıllı gözlüğe entegre edildiğinde, görme engellilerin günlük hayatta yaşadığı sorun ile ilgili Aira çalışanlarından yardım alınabiliyor. Yardım almak için gözlüğe iki defa dokunmaları yeterli oluyor.

“Görme engelliler ulaşımda Android uygulamalar sayesinde ne yapabilir, görme engelli Android veya iOS kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için nasıl bir yöntem izleyebilir? ” sorularına şimdilerde en iyi yanıtı veren Aira ile alışveriş yapma, taksi çağırma noktasında yardım alınabilir.

Aira tam olarak nedir?

Aira Google Play’de bulunmuyor. Görme engelliler için geliştirilen Aira platformundan hizmet almak için web adresini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için site üzerinden kayıt bilgilerinizi gerçekleştirin ve aira ile iletişime geçin.

Yalnız dünyada bir henüz yeni bir teknoloji ve alanında bir ilk olması sebebiyle Aira’nın kullanımı biraz masraflı. Aya göre dakika hizmetinde bulunan Aira servisinin fiyat çizelgesi şu şekilde:

  • 3 ay 750 dakika – 300 Dolar
  • 6 ay 3000 dakika – 1000 Dolar
  • 12 ay 10000 dakika – 2500 Dolar

Aira sisteminin kullanımı, bireyin Aira servisiyle olan etkileşimine dair video:

Bildiğiniz üzere teknolojide kaydedilen büyük gelişmeler son 10 yıla mahsus. Yani yapay zekanın teknolojinin en yeni meyvelerinden biri ve geliştirilebilir durumda olduğunu, gelecekte çok daha iyi bir noktaya taşınacağını unutmamak gerekiyor. Böylelikle görme engelli bireyler için Aira ve buna benzer firmalar hayatı kolaylaştıran daha ekonomik fiyata, daha gelişmiş sistemler sunacaktır.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -