Ana SayfaHaberlerGoogle Play'den uygulama satın alanlar için yenilik

Google Play’den uygulama satın alanlar için yenilik

- Advertisment -

Google, kullanıcı deneyimi bir üst noktaya taşımak için geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Google’ın sunduğu son yenilik, Android’de uygulama satın almak ve indirimlerden yararlanmak isteyen kullanıcıları yakından ilgilendiriyor.

Android cihazlarda çalışan ve kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelen uygulama mağazası Play Store’da yapılan bazı değişiklikler ile artık indirime giren uygulamaları daha yakından takip edebileceksiniz.

Google Play Store öncesinde en büyük değişikliği materyal tasarıma geçerek yapmış ve Android dünyasında tüm ilgiyi üzerine çekmişti. Şimdilerde sade ve gelişmiş arayüzü ile oldukça kullanışlı olan Play Store, yenilikler sunmaya devam ediyor. Google’ın üzerinde çalıştığı ve kullanıma sunduğu özellik ile fiyatı düşen uygulamaları görüntüleyebilir, gerçek fiyat ve indirimli fiyat arasındaki farkına bakabileceksiniz. Bunun yanında Android kullanıcıları, Play Store’da indirime giren uygulamalardaki bu kampanyanın ne kadar süreceğine göz atabilecek. Play Store’da bulunan film, kitap ve müzik bölümlerinde kullanıma sunulan bu özelliğin çok geçmeden uygulama ve oyun alanlarında da etkinleştirileceği belirtildi.

Play’deki indirimlere yönelik bu düzenleme, sık sık uygulama, oyun, film, müzik ve kitap satın alan; kampanyaları, indirimleri sıkça takip eden kullanıcıları kısmen de olsa tatmin edecek gibi görünüyor.

Google Play güncellemeleri otomatik olarak yapılıyor. Bunun dışında manuel olarak güncelleme yapmak ve yeni özelliği görüntülemek için Apkmirror üzerinden Google Play Store’u nasıl indirebileceğinizi ilgili yazımızdan öğrenebilirsiniz.

ApkMirror nedir, nasıl indirilir ve kullanılır?

Ayrıca Google, indirimlere dayalı getirdiği güncellemenin yanında pek çok kullanıcının keyfini kaçıran hatalar üzerine de çalışmalarını yürütüyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -