Ana SayfaİndirGoogle Allo İndir (Android)

Google Allo İndir (Android)

- Advertisment -

Bir anlık mesajlaşma uygulaması olarak geçtiğimiz günlerde yayınlanan Google Allo, Android kullanıcıları için birçok yenilik sunuyor. Google tarafından üretilen ve son derece hızlı bir anlık mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkan Google Allo şu ana kadar 5 ile 10 milyon arası kullanıcı tarafından indirilmiş durumda.

İşletim Sistemi: Android 4.1 ve üzeri

Güncellenme Tarihi: 20 Eylül

Üretici Firma: Google Inc.

Açıklama: Google Allo, bir anlık mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlası! Kullanıcılar Google Allo ile doodle’lar, yepyeni emojiler sunarken aynı zamanda Google Asistan eklentisini de kullanabilecekler. Diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak akıllı yanıt özelliği, bağımsız sanatçı ve stüdyolar tarafından hazırlanan çıkartmalar, uçtan uça şifreleme ve mesajlarınızı zamanlayarak belirli bir süre sonra otomatik silme özellikleri bu alanda fark yaratmış görünüyor.

 Çıkartmalar: Bu çıkartmalar ile arkadaşlarınızla daha çok şey paylaşabilirsiniz. Bazen yalnızca bir çıkartma her şeyi anlatmak için yeterli!

Sesini Paylaş: Sadece pratik bir kaydırma hareketiyle sesinizi paylaşın. Düşüncelerinizi ifade etmek için daha fazla yorulmanıza gerek yok!

Mürekkep: Paylaşmak istediğiniz görseller için doodle ya da yazı ekleyebilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Yaratıcılığınızı gösterin!

Akıllı Yanıt: Google Allo, fotoğraf ya da mesajlara verdiğiniz yanıtları belli bir algoritmayla kaydederek tek bir kelime dahi kullanmadan akıllı yanıt vermenizi sağlıyor.

Google Asistan Özelliği: Bir restauranta gitmeyi mi düşünüyorsunuz? Google Asistan size bu konuda yardımcı olabilir. ” En yakın restaurant nerede?” diye sorun ve Google Asistan sizler için bir arama gerçekleştirerek sonucunu sizinle paylaşsın. Üstelik tüm bunları yaparken mesajlaşmaya devam edebileceksiniz.

Uçtan Uça Şifreleme: Özel bildirimler ve uçtan uça şifreleme ile mesajlaşmalarınızı çok daha güvenli bir hale getirin. Bu mod aynı zamanda mesajlarınızın ne zaman silineceğine karar vermenizi sağlar. Bu işlem için bir zamanlama yapabilir ve zamanla yaptığınız sürede mesajlarınızın otomatik bir şekilde silinmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı buradan ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Google Allo ile mobil iletişimin keyfini çıkarın.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -