Ana SayfaHaberlerFacebook Messenger İçin Yepyeni Bir Özellik

Facebook Messenger İçin Yepyeni Bir Özellik

- Advertisment -

Son yıllarda Facebook’tan ayrı bir anlık mesajlaşma uygulaması olarak hizmet veren Facebook Messenger, her geçen gün farklı bir özellik ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Anlık mesajlaşma servisleri içerisinde yüksek bir kullanım oranına sahip olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle Facebook Messenger için sağlanabilecek her yenilik, uygulamanın kullanılma potansiyelini de doğrudan etkiliyor.

facebook messenger anket ile ilgili görsel sonucu

Facebook Messenger kullanıcıları bundan böyle grup sohbetlerinde anket özelliği kullanabilecek. Bu sayede çok daha kaliteli bir iletişim sağlamanın mümkün olacağı görülüyor. Anket özelliğinin yer almadığı grup sohbetlerinde kullanıcılar belirli bir buluşma, toplantı ya da daha farklı bir durum için karar almaları gerektiğinde son derece zorlanabiliyorlardı. İletilerin alt alta yer alması nedeniyle Facebook Messenger üzerinden bu tip durumlar için karar almak yeterince konforlu değildi. Ancak yeni gelen anket özelliği ile birlikte Facebook Messenger’ın daha kullanışlı bir anlık mesajlaşma uygulaması olacağını belirtmeliyiz. Facebook Messenger anket özelliği sayesinde etkinlikler, toplantılar ve buluşmalar için arkadaşlarınıza sunabileceğiniz anketler hazırlayabilecek ve bu anketler için ayrı ayrı seçenekler ekleyebileceksiniz. Kullanıcılar bu sayede Facebook Messenger’ı çok daha pratik bir şekilde kullanılabilecek ve bu ücretsiz hizmetin tadını çıkarabilecekler.

Facebook Messenger’ın anket özelliği için iOS ve Android platformlarında gerçekleşecek olan güncelleme ilk olarak Amerika’daki kullanıcılar için sunulacak. Ve sonrasında her platform için ayrı ayrı diğer ülkelerdeki kullanıcıların hizmetine dahil edilecek.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -