Ana SayfaNasıl yapılır?Facebook İsim Değiştirme Sorunu (Olası Çözümler)

Facebook İsim Değiştirme Sorunu (Olası Çözümler)

- Advertisment -

Facebook, kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yaparak kullanabileceğiniz, ad ve soyadınızın göründüğü bir platform. Facebook’a isim bilgilerinizi girerek kaydolduğunuzda, arkadaşlarınız sizi isminizi aratarak bulabilir ve etkileşime geçebilirsiniz.

Ancak bazı kullanıcılar yanlışlık veya eksiklik sonucunda “Facebook’ta isim değiştirme sorunu” yaşıyor olabilir. Facebook’ta ad değişikliği yapmaya çalıştığınızda bir problemle karşılaşıyorsanız sebepleri altında şunlar yatabilir:

Facebook isim değiştiremiyorum, sebepleri neler?

  • Değişiklik yapmaya çalıştığınız isim Facebook politikalarını ihlal ediyor olabilir.
  • Gerçek bireyi yansıtmayan, harf ve sembollerden oluşan, içerisinde müstehcen ve küfür barındıran kelime, “KJASJASJASJD KASJLKJSA” gibi bir anlam ifade etmeyen karakterlerin kullanımına izin verilmemektedir.
  • Facebook’ta isim değiştirdiğinizde ikinci bir isim değişikliği için 60 gün beklemeniz gerekir. Güvenlik amaçlı getirilen bu kısıtlanmış değişiklik hakkının dışına çıkılamaz. Yani Facebook’ta 60 gün dolmadan isim değiştirme mümkün değildir.

Facebook isim değiştirme linki var mı?

  • Yukarıdaki kuralları ihlal etmediğinizi ve isim değiştirme sorunu yaşadığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki Facebook – 2017 güncellenmiş iletişim linkini kullanarak isim değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
Facebook ad değiştirme başvuru formu

Facebook isim değiştirme hilesi var mı?

Facebook gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip olup, isim değiştirme hilesinin yapılması Facebook’un veritabanının ele geçirilip editlenmesi anlamına gelir ki bu da imkansıza yakın bir durum gibi görünüyor. Kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından isim değiştirme hilesi adı altında paylaşılan yazılımları cihazınıza indirmemenizi şiddetle öneriyoruz. Bu gibi araçların hiçbir gerçeklik payı bulunmamaktadır.

Facebook’ta isim değiştirmeye kaç gün kaldığına nereden bakabilirim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Facebook’ta ad değişikliği en fazla 60 günde bir gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ayarlar üzerinden kaç gün sonra değişiklik yapabileceğinizi görüntülemek şu an için mümkün değil.

Facebook ad değiştirme sınırına ulaşıldı – çözüm

Yukarıda da belirttiğimiz gibi isim değiştirme sınırına ulaşılması durumunda 60 gün beklemeniz gerekiyor. Sınırın harici yöntemlerle aşılması ve sınırsız ad değiştirme gibi bir durum söz konusu değildir.

İlginizi çekebilir:

Android için gizliliğe dair 3 temel ipucu
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -