Ana SayfaAndroidEvliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu indir

Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu indir

- Advertisment -

Mobil cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu, Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan telefon ve tabletlerde severek oynayabileceğiniz bir macera oyunudur. Türk Oyun firması Peak Games tarafından yapılan ve Google Play ile iTunes’ten indirebileceğiniz macera oyununu Türkçe koşu oyunu olarak nitelendirmek doğru olabilir.

Oyunda karakterimizin ismi Evliya Çelebi. Mısır’dan Türkiye’ye uzanan turda Evliya Çelebi’ye yardım oluyoruz ve görevlerimizi yerine getiriyoruz. Altın toplayarak karakterimizi daha da güçlendiriyoruz. Çeşitli engellerin ve tuzakların bulunduğu oyunda bize sunulan güçlendiricilerle de zorluklara karşı daha iyi adımlar atabiliyoruz.

evliya-celebi-olumsuzluk-suyu-android-ios-1

Bir Türk oyunu olan ve indirilme sayısıyla şimdiden başarıya ulaşabilecek Evliya Çelebi oyununu Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Turkcell T 50 gibi telefon ve tabletler ile iOS tabanlı iPhone ve iPad için indirebilirsiniz. Evliya Çelebi Android için indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin. iOS tabanlı iPhone ve iPad için Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu macera oyununu indirmek için ise buraya dokunun.

Bilgilendirme: Evliya Çelebi oyunu oynamak için iOS veya Android tabanlı bir cihaza sahip olmak zorundasınız. Şimdilik uygulamanın Windows Phone (Nokia Lumia) ve Blackberry OS’a indirmek için uygun versiyonu (sürüm) bulunmamaktadır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -