Ana SayfaİndirDead Trigger indir

Dead Trigger indir

- Advertisment -

Dead Trigger android ve iOS’ta oynanabilen gerilim ve aksiyon oyunlarının en başında gelir. Ücretsiz versiyonunu çıkardıktan sonra kullanıcıların gönlünde taht kuran Dead Trigger adeta bilgisayar oyunlarını aratmıyor. 50 milyona yakın indirme sayısıyla en çok indirilen yaşayan ölü oyunundaki seneryoya göre ekonomi savaş, yolsuzluk ve yanlış devlet politikalarından dolayı kötüye gitmektedir. İnsanlar isyana kalkıştı ki ortaya devasa bir hastalık yayıldı. Hastalığın neticesinde ise insanlar zombiye dönüştü.

Dead-Trigger-hilesi-indir-mobilkaynak

Sizin bu oyundaki amacınız ise hastalığa karşı mücadele vermek ve zombilere karşı koymaktır. Oyundaki özelliklere göre kendinizi geliştirebilir, yeni silahlar satın alarak daha güçlü olabilirsiniz. Zombileri kafalarına sıkacağınız kurşun ile yok edin ve hayatta kalın.

Dead Trigger en çok indirilen zombi oyununda başarıya ulaşmak, hastalığı yok etmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden uygulamayı indirebilirsiniz. Zombi oyununu indirmek için telefon modelinize uyumlu linki seçin ve ücretsiz olarak android veya ios işletim sistemli telefonunuza yükleyin.

Dead-Trigger-android-apk-mobilkaynak

iPhone ve iPad için indir

Zombi oyununu ücretsiz olarak iPad ve iPhone da oynayabilirsiniz. Tablet ve telefonunuza uyumlu olan Dead Trigger oyununu ücretsiz indirmek için cihaz modelinize uyumlu  linke tıklayın ve zombilere karşı hastalıklı dünyada savaş açın.

iPhone 5s ve iPhone 5 için Zombi oyunu indir

iPhone 4s ve iPhone 4 için Zombi oyunu indir

iPhone 3s ve iPhone 3 için Zombi oyunu indir

iPad için Zombi oyunu indir

Samsung

Dead Trigger android apk zombi öldürme telefon oyununu ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Samsung Galaxy, Samsung Wonder, Samsung Pro, Samsung Lite, Samsung Tab ve diğer Samsung modelleriyle uyumlu olan Zombi oyununu indirmek için aşağıdaki listeden telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve silahınızı alarak savaşa başlayın.

Samsung Galaxy için Zombi oyunu indir

Samsung Note için Zombi oyunu indir

Samsung Tab için Zombi oyunu indir

Samsung Young, Pocket ve diğer modeller için Zombi oyunu indir

HTC

Zombileri öldürme ve yok etme oyunu HTC Desire, HTC One, HTC max ve HTC tabletleri için indirebilirsiniz. Zombilerle mücadele edeceğiniz bu platformda hemen yerinizi almak ve bir an önce onları kafalarına kurşun sıkarak yok etmek istiyorsanız aşağıdaki listeden telefon modelinize uyumlu linke tıklayın.

HTC Desire için Zombi oyunu indir

HTC One  için Zombi oyunu indir

HTC Max için Zombi oyunu indir

HTC Tablet için Zombi oyunu indir

LG ve Sony Xperia

Dead Trigger ölümcül zombi oyununu LG ve Sony Xperia modelleri için indirebilirsiniz. Telefonunuzda fazla yer kaplamayan ve ücretsiz olan zombi oyununu telefonunuza indirmek ve yükleyip hastalıklı dünyada zombilere savaş açmak ve onları yok etmek için aşağıdaki telefon ve ya tablet modelinize uyumlu linke tıklayın.

Sony Xperia Z için Zombi oyunu indir

Sony Xperia X için Zombi oyunu indir

Sony Xperia Tablet için Zombi oyunu indir

LG  için Zombi oyunu indir

LG tablet  için Zombi oyunu indir

General Mobile Discovery ve Casper

Zombileri öldürme ve yok etme oyunu General Mobile Discovery, Discovery Elite, Discovery Lite ve General Mobile tabletleri için ve Casper Via telefonları, Casper Via Tabletleri için indirebilirsiniz. Zombilerle mücadele edeceğiniz bu platformda hemen yerinizi almak ve bir an önce onları kafalarına kurşun sıkarak yok etmek istiyorsanız General Mobile ve Casper markalı modeliniz aşağıdaki listeden uyumlu linke tıklayın.

General Mobile Discovery için Zombi oyunu indir

General Mobile Discovery Elite ve Lite için Zombi oyunu indir

General Mobile Tablet için Zombi oyunu indir

Casper Via V4 ve Via için Zombi oyunu indir

Casper Via Tablet için Zombi oyunu indir

Blackberry ve Nokia

Zombi oyununun Blackberry ve Nokia için uygun sürümü yoktur. Nokia ve Blackberry için Zombi oyunu çıktığında sitemizde güncellenecek ve böylece zombi oyunu Dead Trigger’i blackberry ve nokia lumia için ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Nokia Lumia için Zombi oyunu indir

Blackberry için Zombi oyunu indir

Dead Trigger Hilesi

Dead Trigger para hilesi ile tüm silahları alabilirsiniz. Sınırsız para hilesi ve altın hilesi sayesinde oyunu bitirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Dead Trigger Para Hileli Versiyonu indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -