Ana SayfaİndirAngry Birds indir

Angry Birds indir

- Advertisment -

Angry Birds dünyanın en popüler ve en çok indirilen kuş fırlatma oyunlarından bir tanesidir. Hikayeye göre kuşların yumurtaları domuzlar tarafından çalınmıştır ve farklı özelliklere sahip birbirinden sevimli kuş modelleri intikam peşindedir. Hem yumurtaları geri almak hem de tüm domuzları yok etmenin peşinde olan sinirli kuşlar için 300’den fazla bölüm var.

angry-birds

Yazının başında belirttiğimiz gibi Angry Birds en çok indirilen uygulamalardan bir tanesidir ve indirilmesindeki sebep aşırı zevkli ve basit bir oynama mantığına sahip olmasındandır. Oyunda sabit bir sapan vardır. Fakat sapan ile taş değil kuş fırlatıyoruz ve bölüm içerisindeki tüm domuzları yok ederek en çok puanı almaya çalışıyoruz. Tüm domuzları yok ettiğimizde ise diğer bölüme geçmeye hak kazanıyoruz.

Angry Birds sadece bunlarla sınırlı değil. Çeşitli platformlarda oynayabileceğiniz Angry Birds oyunu daha da zevkli hale geliyor. Angry Birds maden, kovboy, klasik ve diğer bölümlerde domuzları yok etmeye devam edebilir, yumurtalarını geri alabilirsin.

Angry Birds oyunu android, iOS, OS ve windowsphone işletim sistemine sahip kullanıcılar için oynanabilir. Angry Birds indirmek için aşağıdaki telefon modelinize uygun linke tıklayın.

Angry Birds oynamak için gereken telefon modelleri: iPhone, Samsung, HTC, General Mobile, LG, Casper, Sony Xperia, BlackBerry ve Nokia Lumia için indirilebilir.

iPhone için Angry Birds indir

Samsung için Angry Birds indir

LG için Angry Birds indir

Nokia için Angry Birds indir

Blackberry için Angry Birds indir

Casper için Angry Birds indir

Sony Xperia için Angry Birds indir

General Mobile için Angry Birds indir

Angry Birds Tablette oynamak için gerekli modeller: Samsung Tab, iPad, Blackberry, HTC,Casper, General Mobile, LG ve Diğer tabletler

Android tabler için angry birds indir

iPad için angry birds indir

Blackberry tablet için angry birds indir

Angry Birds bilgisayara ücretsiz indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Angry Birds bilgisayara indir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -