Ana SayfaNasıl yapılır?Çocuğum internette neler yapıyor?

Çocuğum internette neler yapıyor?

- Advertisment -

Tüm ebeveynler, aileler için kaygı verici olan bir durumdur. Acaba çocuğum internette neler yapıyor? Çocuklarım internette nasıl vakit geçiyor? Çocuğum hangi sitelere giriyor? Evladım internetteki zararlı alışkanlıkların bağımlısı veya takipçisi midir? Onu nasıl kurtarabilirim şeklinde kafanızdan türlü soru işaretleri geçiyor olabilir. Yetiştirdiğiniz ve büyüttüğünüz biricik kızınız ye de erkek evladınızın internette nasıl zaman geçirdiğini aile güvenlik koruma paketleriyle öğrenebilirsiniz.

Çocuğunuz lise çağındaysa Superonline, TTnet gibi internet sağlayıcılarının hizmet çatısı altında olan aile, çocuk koruma paketleri ile aile içi bireyleri sanal alemdeki çirkinliklerden, porno ve cinsel içerikli sitelerden maksimum düzeyde koruyabilirsiniz. Söylediğimiz internet hizmetlerinin dışında Vodafone, Avea ve Turkcell gibi hat servisleri ile de internete bağlanan aile bireylerinin güvenliğini en üst düzeye çıkarabilir, kafanızın içinde dönüp dolaşan şüpheleri, düşünceleri yok edebilirsiniz.

Vodafone Aile koruma için buraya tıklayın. Avea hattı kullanıyor ve internete bu servis ile bağlanıyorsanız çocuğunuzu internet dünyasındaki zararlı yazılımlardan, sitelerden korumak için buraya tıklayın ve güvenlik ile ilgili işlemlerinizi buradan kontrol edin. Turkcell kullanıcısı iseniz buraya göz atabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -