Ana SayfaİndirCall Recorder - IntCall indir (iOS)

Call Recorder – IntCall indir (iOS)

- Advertisment -

iPhone için telefon görüşmesi sırasında ses kayıt uygulaması olan Call Recorder – IntCall kullanıcılarına iPhone üzerinde gelmeyen bir özelliği kullanmalarına olanak sağlıyor. Bazı telefonların ses kayıt özelliğini açtığınızda karşıdakinin sesini kayıt edebiliyorken iPhone da bu özelliği kullanamıyorsunuz. Bunun için Call Recorder – IntCall iTunes üzerinden indirmeniz gerekiyor.

Sürüm bilgisi: 6.8
İşletim sistemi: iOS 6.0 ve üzeri
Boyut: 11.4 MB
Uyumlu modeller: iOS 6.0 ve üzeri kullanan:
iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone7 için
Üretici firma: Telestar

Açıklama:

Bazen telefon konuşması sırasında yaptığımız konuşmayı kaydetme ihtiyacı duyabiliriz. Karşımızdakinin sesini kaydetmek bize eğer bir suç işleniyorsa delil olarak kullanmaya ya da güzel bir konuşmayı hatıra olarak saklamaya olanak sağlar. Sebebi ne olursa olsun konuşma kayıt uygulamalarına ihtiyacımız var. Konuşmaları kaydetme uygulaması olarak üretilen Call Recorder – IntCall iPhone için geliştirilmiş kayıt uygulamasıdır. Ücretsiz olarak uygulamanın iPhone için Türkçesi şimdilik yok. Ancak kullanımı oldukça kolay.

Yenilikler:

  • iTunes ile bilgisayara aktarma,
  • Email yoluyla gönderme,
  • Hatalar giderildi ve arayüz iyileştirildi.

Görseller:

iPhone telefon görüşmesi kaydetme uygulaması nasıl kullanılır?

Öncelikle Call Recorder – IntCall’ı indirmeniz gerekiyor. Gerekli yüklemeyi yaptıktan sonra yapmanız gereken hangi telefon konuşmasını kaydedeceğinize karar vermek. Konuşmayı yaptığınız sırada uygulamayı çalıştırın ve kayıt başlasın. Karşınızdakinin sesini kayıt ederken konuştuğunuz kişi kayıt altına alındığından haberdar olmaz. Yani işlem sırasında herhangi sinyal sesi ya da uyarı iletilmez. Yaptığınız kayıtları dinleyebilir, düzenleyebilir ya da eposta olarak gönderebilirsiniz.

Lütfen dikkate alın

Ses kayıt yaparken ne amaçla yaptığınıza dikkat edin. Eğer bir tehdit alıyorsanız ya da size hakaret ediliyorsa kayıt delil olarak kullanılabilir. Ancak ortada bir suç yoksa başkasının sesini kaydetme yasalar gereği suç kabul edilir. Sevdiğiniz bir insanın ya da herhangi bir iş için kayıt yapıyorsanız karşınızdaki kişinin kayıt altına alındığından haberdar olması gerekir. iPhone da ses kayıt etmek bu yüzden biraz zordur çünkü iPhone bu tür kişisel haklara fazlaca önem verir. Yasa dışı kullanımlardan sitemiz sorumlu değildir…

İndirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Call Recorder indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -