Ana SayfaİndirBluTV indir - Canlı Televizyon Uygulaması

BluTV indir – Canlı Televizyon Uygulaması

- Advertisment -

Doğan Medya tarafından geliştirilen BluTV uygulaması, “Masum dizisi nasıl izlenir?, Masum nerede yayımlanıyor?” şeklindeki aramalarla tanındı ve ön plana çıktı. Şimdilerde popüler hale gelen internet televizyon araçlarından oldu. Ülkemizde yeni yeni edinilen ve bir kültür haline gelmeye başlayan online TV uygulamalarından biri olan BluTV, Android ve iPhone cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BluTV ile neler yapılabilir diye sorulacak olursa, bu platformda binden fazla filme ulaşmanız, dizi seyretme, canlı tv izleme mümkün. Türkçe dilde yayın hayatına başlayan ve yalnızca Türkiye’de kullanılan BluTV’deki video, film ve dizileri seyretmek için abonelik gerekmektedir.

BlueTV internetsiz çalışıyor mu?

Uygulamayı kullanmak için e-posta adresi ve şifre bilgilerini doldurarak giriş yapmanız, internet bağlantısını aktif konumda tutmanız gerekiyor.

Uyarı: Veri bağlantısıyla kullanmanız durumunda paket aşımı gerçekleşebilir veya beklenenden daha fazla data tüketilebilir. Mümkün olduğunca Wi-fi bağlantısının etkin olduğu sürede kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

BlueTV ücretli mi?

Uygulamayı kullanmak için BluTV abonesi olmanız gerekiyor. Bu hizmetle yeni tanışan kullanıcılara ilk etapta ücretsiz hizmet veren BluTV’yi satın almanız durumunda aylık 9.99TL ücret ödemelisiniz.

BluTV neler sunuyor?

  • Yarıda bıraktığınız diziyi veya filmi kaldığı yerden devam ettirin.
  • Bilgisayarda seyrettiğiniz içeriği Android cihazınızda açarak kaldığı yerden seyredin.
  • Akıllı robot sayesinde zevkinize uyan dizi ve filmleri görüntüleyin.
  • Dizi ve film önerileri ile size hitap edenleri seyredin.
  • İzleme listesi oluşturun ve içeriklere daha kolay erişin.

Masum dizisi nereden izleniyor?

BluTV üzerinden ilk yerli internet dizisi olan Masum’u izlemek mümkün.

BluTV nasıl indirilir?

Uygulama Android, iPhone, iPad ve iPod Touch işletim sistemi olan iOS için indirilebilir ve kurulumu gerçekleştirilebilir durumdadır.

Android için BluTV indir iOS için BluTV indir
- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -