Ana SayfaAndroidBig Hunter indir

Big Hunter indir

- Advertisment -

Big Hunter, dünya genelinde 10 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşan cirit atma oyunudur. Büyük avcı olarak Türkçe’ye çevirebileceğimiz avlama oyununda bir kahramanımız bulunuyor ve elinde bulunan mızrak ile karşısına çıkan yabani hayvanları öldürerek kendini koruyor.

Big Hunter’ı bilmeyenler için kısaca tanıtmak gerekirse, basit ve yaratıcı bir arayüzle gelen uygulamada siyahi bir karakterimiz bulunuyor. Tarih öncesi çağlarda yaşayan bu baş kahraman ava çıkıyor ve karşısına çıkan tavuk, dinozor, geyik, film ve daha pek çok çeşitli hayvanla mücadele ediyor. Karakter hayvanlarla savaşırken cirit atma, ok fırlatma, mızrak atma, taşlama, hançerleme, bumerang ile hasar verme gibi yöntemleri kullanıyor.

Oyunda pek çok düşman bulunuyor ve bir hayvanı egale ettiğimizde sonraki rakibimiz çok daha güçlü olabiliyor. Her bir hayvanın sağ üstte görüntülenebilen bir canı bulunuyor. Seçtiğiniz silahla verdiğiniz her hasarda yaratığın canı belirli oranda azalıyor. Yine her nasıl siz bu yaratıklara zarar veriyorsanız onların da kendine özgü vuruş ve saldırı stilleri bulunuyor. Ekranın sol üstünde bulunan süre içerisinde seçtiğiniz silahla rakibinize karşı koymalısınız. Her düşman için farklı silahlar seçebilir ve farklı stratejiler geliştirebilirsiniz.

Big Hunter, hem Android hem de iOS’ta çalıştırılabilen mobil cirit atma, ok atma, avcılık yapma ve avlanma oyunudur. Tarih öncesi hayvanlara dair olan bu mobil uygulama dinamik bir yapıya sahiptir. Grafikler son derece basit olmakla birlikte diğer pek çok benzer oyundan farklı biçimde tasarlanmıştır. Müzikler karakterin mücadelesi ile uyumluluk taşımaktadır.

Tarih öncesi oyun arayan mobil kullanıcılar, telefon veya tablet için farklı bir savaş oyunu indirmek istiyorsa tercihlerini Big Hunter’dan yana kullanabilir. Kolaydan zora giden, eski avcılığın bir yansıması sayılabilecek Big Hunter ile mamut, dev, dinozor ve daha pek çok eski çağ hayvanını avlayın. Uygulama Android veya iOS işletim sistemini çalıştıran mobil cihazlar için Google Play veya iTunes üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Kabile insanlarının gergin avlanma ve toplayıcılık oyununu yüklemek için cihazınızla uyumluluk taşıyan bağlantı adresini kullanın. Daha fazla bilgi için yorum bölümünü kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -