Bejeweled Blitz indir

-sponsor-

Bejeweled Blitz, Facebook, Android, Iphone, Ipad’de oynanabilen bir eşleştirme oyunudur. Minimum 3 tane aynı şekle sahip nesneyi telefonunuza tek bir dokunuşla yok ederek 60 saniye içerisinde en çok puanı toplamak amaçlanır. Zeka ve gözlem yeteneğine güvenen oyunseverler için vazgeçilemeyecek uygulamalar arasında yer alan Bejeweled Blitz ayrıca sizlere oyun içerisindeki nesnelerden daha çok puan kazanmanızı sağlayacak fırsatlarda sunuyor.

Bejeweled Blitz Özellikleri:

+ 60 Saniye süre ve bu süreyi yaptığınız hamlelere göre uzatma şansı.

+ Oyun içerisinde bonus puan kazanma.

+ Puanla birlikte altın kazanma. ( Yeni kullanıcılar oyuna 100.000 Altın ile başlar. )

+ Zevkinize göre farklı oyun modları.

+ Seri birleştirmelerle nesneleri patlatma.

+ Facebook ile bağlantılı puan tablosu ve arkadaşıınızla yarışma fırsatı.

 Harikulade görsel ve ses efektleriyle donatılmış bu oyun tamamen ücretsiz ve yapmanız gereken tek şey telefon modelinize uyumlu olan Bejeweled Blitz uygulamasını aşağıdaki listeden indirmek. İndirmek için telefonunuza uyumlu modeli alttaki listeden seçin ve yükleyin.

Bejeweled-Blitz-indir

 iPhone

iPhone için Bejeweled Blitz , iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 3 ve iPhone 3s için uyumludur. iPhone için ücretsiz Bejeweled Blitz yüklemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için ücretsiz Bejeweled Blitz indir

Samsung

Samsung kullanıcıları için Bejeweled Blitz ‘in,Samsung S4, Samsung S3, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada, Samsung Galaxy, Samsung Wonder, Samsug Wave için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Bejeweled Blitz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Samsung için ücretsiz Bejeweled Blitz  indir

Nokia

Nokia için ücretsiz Bejeweled Blitz indirmek isteyen kullanıcıların Windowsphone işletim sistemi kullanıyor olması gerek. Nokia Lumia, Nokia 920, Nokia Smartphone işletim sistem ve Symbian için Bejeweled Blitz indirmek isteyenler, Nokia Ovi için Bejeweled Blitz indirmek isteyenler aşağıda smartphone telefonunuza uyumlu linke tıklayın.

Nokia Ovi için ücretsiz Bejeweled Blitz  indir

Nokia Lumia için Bejeweled Blitz  indir

Windows Phone için Bejeweled Blitza  indir

Android

Android işletim sistemi kullanan, Turkcell T20 için Bejeweled Blitz , Turkcell T40, Vodafone Smart Mini için Bejeweled Blitz, HTC Desire , HTC one, HTC mini ve HTC’nin diğer modelleri için Bejeweled Blitz  ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Android için Bejeweled Blitz  indir

Htc için Bejeweled Blitz  indir

Turkcell T40 için Bejeweled Blitz  indir

Turkcell T20 için Bejeweled Blitz  indir

Huwai için Bejeweled Blitz   indir

Bejeweled Blitz  İndir

Blackberry

Blackberry Z10, q10, Z25 ve diğer Blackberry modelleri için appworld’e yönlendireceğimiz Bejeweled Blitz link adresi için aşağıdaki adrese tıklayın.

Blackberry için Bejeweled Blitz indir

General Mobile

General Mobile Discovery ve General Mobile android telefonlar için Bejeweled Blitz yüklemek için uyumlu olan linke tıklayın.

General Mobile Discovery için Bejeweled Blitz  indir

General Mobile Android için indir

Tablet için Bejeweled Blitz  indir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bejeweled Blitz’i telefonlarınız yanı sıra tabletleriniz için de kullanabilirsiniz. Tablet için  ücretsiz  Bejeweled Blitz’i indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden tabletinize uyumlu olan linkten indirebilirsiniz.

Samsung Tab 3 için Bejeweled Blitz  indir

Samsung Tab 2 için Bejeweled Blitz  indir

Samsung Tablet için Bejeweled Blitz  Saga indir

iPad için Bejeweled Blitz  Saga indir

Bilgisayar

Bilgisayarınız da Bejeweled Blitz   kullanmak için, Bejeweled Blitz’i ücretsiz olarak Bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız gerekir. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak Bilgisayarınıza Bejeweled Blitz  indirebilirsiniz.

Bilgisayar için indir

For pc

Bejeweled Blitz Altın Hilesi

Telefonunuzda tarihi bir gün ileri atarsanız  Bejeweled Blitz oyununda dosya indirmeye gerek kalmadan hile yapmanız mümkün.  Spin günlük olarak oyuncuya verilen bir hediyedir ve altın kazandırır.

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz