Ana SayfaAndroidAvira Antivirus virüs uygulaması indir

Avira Antivirus virüs uygulaması indir

- Advertisment -

Avira Antivirus Security ile Android, iOS ve Windows Phone’da tam koruma sağlayın

Avira Antivirus Security, Android ve iOS cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz virüslere karşı güvenlik uygulamasıdır. Uygulama arka planda çalıştığı müddetçe mobil cihazın sistemini yormadan ve pilin yüzdesini çok düşürmeden ücretsiz ve etkin koruma sağlar. En çok indirilen virüs programlarının başında olan Avira Antivirus Security, Samsung, HTC; LG, General Mobile Sony Xperia gibi cihazlarla uyumlu çalışmaktadır.

avira-virus-temizleme-uygulamasi-apk-android-ios-2

Avira, cihazdaki uygulamaları tarayarak, güvenilirliğini test eder. Eğer cihazınız çalınır ya da kaybolursa dosyalarınızı, uygulamalarınızı kontrol altına alabilmenize olanak tanıyacak Anti-Hırsızlık özelliği mevcuttur. İnternette güvenli gezinme özelliği de bulunan uygulama sizi zararlı web sitelerinden korur ve kimlik koruma sistemiyle kişisel bilgilerinizi güvence altına alır.

avira-virus-temizleme-uygulamasi-apk-android-ios-2-2

Her insanın kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan Avira Antivirüs uygulamasının arayüzünde yapacağınız geçişler ve özelleştirme ayarları oldukça kolay. Mobil cihazlarla uyumlu olarak hazırlanmış Avira virüsten koruma uygulaması cihazın anlık durumunu gösterirken, koruma altında olup olmadığınızı bir simgeyle belirtiyor. Bunun yanında güvenlik riski oluşturabilecek, cihazda var olabilecek zararlı yazılımları (truva atı, malware, splash pop-up gibi) size iletiyor. Cihazın bataryasını sömürmeyen, az şarj harcayan bu uygulamayı iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad için buradan, Android işletim sistemli telefon ve tabletler için ise buradan indirebilirsiniz. Avira Antivirus Apk 3.7 güncel sürümünü indirmek ve kurulumunu yüklemek için buraya gidin. Uygulama Türkçe dilde hizmet vermektedir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -