Ana SayfaHaberlerApple'dan Yeni Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Geliyor: Kameralı AirPod'lar, Akıllı Gözlükler ve Daha...

Apple’dan Yeni Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Geliyor: Kameralı AirPod’lar, Akıllı Gözlükler ve Daha Fazlası

- Advertisment -

Apple, giyilebilir teknoloji alanında yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Ünlü analist Mark Gurman’ın paylaştığı bilgilere göre, firma çeşitli yeni cihaz konseptleri üzerinde çalışıyor ve gelecek planları oldukça iddialı görünüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Vision Pro adıyla karma gerçeklik başlığını piyasaya süren Apple, giyilebilir teknoloji pazarındaki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor. Bu adımın ardından, firmanın gelecek yıllarda daha ilginç ürünler sunacağına dair iddialar ortaya atıldı.

Mark Gurman’a göre, Apple’ın yeni giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yapay zeka özelliklerine sahip akıllı gözlükler, Apple Watch kullanmak istemeyenler için sağlık takibi yapabilen akıllı yüzükler ve kameraya sahip AirPods gibi ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin bazıları henüz erken aşamalarda geliştirme sürecindeyken, kameraya sahip AirPods projesinin daha somut bir aşamaya ulaştığı belirtiliyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -