Ana SayfaAndroidAndroid ve iOS için Kral Yılan: Gerçek Avcı indir

Android ve iOS için Kral Yılan: Gerçek Avcı indir

- Advertisment -

Adından da anlaşıldığı gibi Türk yapımı bir uygulama olan Kral Yılan: Gerçek Avcı oyunu Android ve iOS işletim sistemi bulunan iPhone ile iPad cihazlara indirebileceğiniz zevkli bir uygulamadır. Natural Action Games tarafından Google Play Store ve iTunes mağazalarında yayımlanan Kral Yılan: Gerçek Avcı tür olarak macera ve yılan oyunudur. 120 farklı bölümden oluşan yılan oyunu belki de alanında bu zamana kadar görülmüş en geniş kapsamlı oyunlardan bir tanesi.

Oyunda bir yılanı kontrol ediyoruz. 2000’lerin başında oynadığımız yılan oyununda olduğu gibi karnımızı doyurmaya, yılanı beslemeye çalışıyoruz ancak çok şanslıyız ki oyun 3D grafiklerden oluşuyor. Bunun yanında Yarasa, köpekbalığı, örümcek ve diğer vahşi hayvanlarla savaşıyoruz. Örümceklerle karada savaşırken yarasaları havada öldürmeye çalışıyoruz. Bunun için de oyuna zıplama özelliği getirilmiş.

kral-yilan-gercek-avci-oyun-indir-android-ios-2 kral-yilan-gercek-avci-oyun-indir-android-ios

8 farklı adada geçen ve toplamda 120 bölümden oluşan yılan oyununu Android ve iOS tabanlı akıllı telefon yada tabletler için indirebiliyorsunuz. Kral Yılan: Gerçek avcı oyunu Android işletim sistemi bulunan Samsung Galaxy, HTC, LG gibi cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak iPhone veya iPad’e indirebilmek için 0.99 Dolar ödememiz gerekiyor. Bu zamana kadar geliştirilen en iyi oyun uygulamalarından biri olan Kral Yılan: Gerçek Avcı oyununu Android için indirmek istiyorsanız buraya gidin. iOS tabanlı cihazlar için ise buradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Uygulamanın Windows Phone (Lumia ) için indirme sürümü bulunmamaktadır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -