Android için telefon ve tablet temizleme uygulaması indir (CCleaner)

-sponsor-

CCleaner bilgisayarlarda kullanılan; optimizasyon ve bilgisayar temizliği yapmayı sağlayan bir programdır. CCleaner yalnızca bilgisayarlarda değil artık Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde de kullanılabiliyor. Eğer güvenilir ve telefondaki zararlı yazılımları iyi bir şekilde temizleyen program arıyorsanız CCleaner virüs temizleme,düzeltme ve optimize etme uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CCleaner özellikleri nelerdir?

Kolayca kullanılabildiği ve sade bir tasarıma sahip olduğu için hiç zorlanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. CCleaner sayesinde tarayıcı geçmişinizi silebilir, uygulama ön belleğindeki programları ve dosyaları temizleyebilirsiniz. Dilerseniz telefon içi uygulamalar arasında dolaşmadan arama kayıtlarınızı ve kısa mesajlarınızı da CCleaner ile kaldırabilirsiniz. Böylelikle telefonunuzda yeni depolama alanları açabilir ve telefon hafızasını arttırabilirsiniz. Yönetici paneline ve uzun ayarlar gerektiren yerlere hiç girmeden telefonunuzda yer almaması gerektiğini düşündüğünüz uygulamaları, zararlı yazılımları hemen kaldırabilirsiniz.

Ayrıca CCleaner içinde sistematik çalışan tablo sayesinde telefon veya tablet içerisinde yaptığınız işlemlerin tümünü görebilirsiniz. CCleaner içerisinde bulunan Analyze yani ”Analiz et” butonu ile yaptığınız aramaları, dolaştığınız internet sitelerini, programların telefonda ne kadar yer kapladığını ve telefonunuza ne kadar yük yaptığını gözlemleyebilirsiniz. Facebooki Youtube, Skype, Whatsapp gibi popüler uygulamalar için de temizlik yapabiliyorsunuz. Yani anlayacağınız CClenaer tam bir ahtapot. Uygulamanın içerisine girmeden ve mobil cihazınız içinde dolaşmadan temizlik yapabiliyor, gerekli telefon içi düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

 CCleaner’ın ne faydası var?

Temizleme ve düzenleme uygulamasının faydaları saymakla bitmiyor. Telefonunuzu aşırı derecede hızlandırabilir ve sizin için tehdit oluşturan, gereksiz dökümanları ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanmadığınız uygulamalardan hızlıca kurtulabilirsiniz. Cihazınızı kolayca ve hızlıca optimize edin. Telefonunuzun hafıza alanını genişleterek eğer fazla uygulama yükleyemeyenlerdenseniz ve uygulamaların çok yer kapladığından şikayetçiyseniz bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

CCleaner uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için indirebilirsiniz. iPhone veya iPad kullanıcısı iseniz CCleaner telefon güçlendirme, temizleme ve bakım uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayın. Eğer Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper, General Mobile Discovery, Sony Xperia ve diğer android cihazlardan birine sahipseniz Türkiye’de ve Dünya’da en popüler ve en çok indirilen uygulamalardan biri olan CClenaer uygulamasını ücretsiz olarak indirmek ve yüklemek için buraya tıklayın. CCleaner’in apk sürümü bulunmamaktadır.

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz