Android için Yik Yak indir (Apk)

-sponsor-

Yik Yak nedir?

Yik Yak, etrafınızda olup bitenden haberdar olmanızı, bilgi almanızı sağlayan Android telefon ve tabletlere indirebileceğiniz sosyal medya uygulamasıdır. iOS tabanlı iPhone ve iPad için de indirilebilir durumda olan Yik Yak uygulaması sayesinde yakınınızda oturan kişilerle bağlantı kurabilir, ne yaptıklarını görebilirsiniz.

Komşuluğu canlandırmak için güzel bir buluş olan Yik Yak uygulamasıyla komşularımızı yakın çevremizde oturan arkadaşlarımızı bulmak çok kolay. Örnekle anlatmak gerekirse, Fatih Caddesinde oturuyoruz ve bu caddede oturan arkadaşlarınızı YikYak’ta eklediniz. Artık bundan sonra onların neler yaptığını görebilirsiniz. Mesela arkadaşınız doğum gününün olduğunu yazdı. Bu haberi Yik Yak zaman akışından görebilir, doğum gününe katılacağını belirtebilirsiniz.

yik-yak-indir-android-apk-download-yukle

Yik Yak ile yeni arkadaşlıklar kurun, çevrenizdekileri bulmak için fırsat

Çevrenizdeki insanlarla tanışıp yeni arkadaşlıklar da kurmanızı sağlayan Yik Yik sayesinde arkadaş çevrenizi kız ve  erkek arkadaşlarla genişletebilirsiniz. İnsanlarla tanışmak YikYak ile çok kolay olacak. Şuan Yikyak yepyeni ve yavaş yavaş büyüyor. 63 milyon dolar yatırım alan uygulamanın daha fazla kitleye ulaşacağından hiç şüphemiz yok.

Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Turkcell T 50 ve daha pek çok akıllı telefon veya tablet için Yik Yak’ı Google Play üzerinden veya Yik Yak apk olarak indirebilirsiniz. Yik Yak apk indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya dokunun. Yik Yak’ı Google Playsiz indirin. Uygulamayı mağaza üzerinden indirmek için ise buraya gidin. Yik Yak şuan için Windows Phone 8.0 işletim sistemi ve üzeriyle çalışan Lumia cihazlara indirilemiyor.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz