Ana SayfaİndirAndroid için Twitter Lite indir | %70 veri tasarrufu

Android için Twitter Lite indir | %70 veri tasarrufu

- Advertisment -

Twitter, kullanıcıların 140 karakterle sınırlı olmak üzere düşüncelerini paylaştığı sosyal bir platform. En çok indirilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, çoğu kullanıcının mobil cihazında mevcut. Ancak çekim kalitesinin düşük olması, Twitter’a girilen telefon veya tablet özelliklerinin yeterli olmayışı ve diğer sebeplerden dolayı kullanıcılar Twitter’a erişim sorunu yaşayabiliyor. Bunun önüne geçmek için uzun zamandan beri çalışma yürüten Twitter ekibi sonuca ulaştı ve bugün itibariyle normal Twitter’a göre %30 daha hızlı çalışan Twitter Lite uygulamasını yayınladı.

Twitter Lite nedir, ne işe yarar?

Twitter Lite’ı kullanarak uygulama içerisinde daha hızlı gezinebilir, mevcut fotoğrafların yüklenme süresi azalacağından aradığınız veya görüntülemek istediğiniz içeriğe daha kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonun hafızası yetmiyor, Twitter’ı indiremiyorum diyen kullanıcılar yalnızca 1MB yer kaplayan, düşük boyutlu Twitter Lite uygulamasını kurabilirler.

Mobil cihazlardaki normal uygulamada ve desktopta olan işlemlerin çoğunu, tweet gönderme, Direkt mesaj, bildirim, profil, trend, resim ve video upload etme gibi, gerçekleştirebilirsiniz.Tüm bu avantajlara ek olarak telefonda az yer kaplayan Twitter Lite aynı zamanda daha az veri harcıyor ve %70’e kadar veri tasarrufu sağlıyor. İnternet paketinin daha az gitmesi ve bitmesinin önüne geçmek için kullanabileceğiniz Twitter’ın düşük boyutlu uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın.

Twitter Lite, Android tabanlı çalışan tüm telefon ve tabletler için yüklenebilmektedir. Twitter’da hızlı dolaşma ve az internet harcama gibi özelliklerden yararlanmak için uygulamayı ücretsiz indirin.

Not: Twitter Lite uyumluluk sürümleri, minimum gereksinim: Chrome  40 , Firefox 40, Safari 7 , Android 4.4 and üzeri, Microsoft Edge ve Opera

Ücretsiz indir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -