Ana SayfaAndroidAndroid için Silinen Dosyaları Geri Getirme uygulama indir

Android için Silinen Dosyaları Geri Getirme uygulama indir

- Advertisment -

Android cihazlarda kullanıcıların yaşadığı en büyük problemlerden biri dosyaların yanlışlıkla silinmesi ve kurtarılamamasıdır. Günümüzde silinen dosya sorununa yönelik çeşitli gelişmiş araçlar bulunuyor ve kullanıcılara silinen fotoğraf, video, mesaj, SMS, rehber ve diğer verileri kurtarma fırsatı tanıyor. Peki Android’de silinmiş dosyaları geri getirmek için ne yapmamız gerekiyor.

Yukarıda Android için dosya kurtarma programlarının sayısının çokluğundan bahsetmiştik. Bu yazımızda en çok kullanılan ve silinen dosyaları başarılı bir biçimde geri getirmeyi sağlayan araçlardan biri olan “EaseUS MobiSaver” uygulamasını tanıtacağız.

EaseUS Mobisaver nedir?

EaseUS MobiSaver, silinmiş fotoğraf, resim, görsel, video, SMS, Whatsapp konuşmalarındaki görseller, Facebook resimleri vb. dosyalar ve dökümanları kurtarmanızı sağlıyor. Hem dahili hem de harici yani microSD karttan bile silinen dosyaları kurtarmayı sağlayan uygulama en çok indirilen ve puanı yüksek kurtarma uygulamaları arasındadır.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte kurtarma modundan “Fotoğraf ve Video Kurtarma, SMS kurtarma, Rehber kurtarma, Arama Kayıtları Kurtarma, Whatsapp Kurtarma ve Diğer kurtarma seçenekleri” görüntülenebilir ve ihtiyaç duyulan dosyaları geri getirme işlemi gerçekleştirilebilir.

EaseUS MobiSaver nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver basit bir mantığa sahip olmakla birlikte telefonun geçmiş ve silinen dosya hafızasını dakikalar içerisinde tarayarak silinmiş dosyaların tümünü size gösterir. Tarama esnasında bulunan dosya sayısını görüntüleyebilir ve ön izlemelerine bakabilirsiniz. Silinen dosyayı daha kolay bulmak için ise uygulama içerisinde özelleştirme yapmanız mümkündür. Dosya adı, dosya boyutu ve türü noktasında seçim yaparak arama sonuçlarını daraltabilir ve silinen dosyaya hızlı ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

EaseUS MobiSaver rootsuz ve rootlu olmak üzere iki sekilde hizmet vermektedir. Yani kullanıcılar rootsuz dosya geri getirme yapabilmektedir. Ayrıca rootlu silinen dosyaları kurtarmak da uygulama ile mümkündür. Ancak rootlu cihaz sahipleri dosyaları geri getirme noktasında diğer kullanıcılara kıyasla biraz daha şanslıdır. Rootlu telefonda uygulamanın erişim izninin geniş olması sebebiyle fotoğraf, video ve veri kurtarma şansınız daha yüksektir. Rootlu telefonda geçmişe ait, aylar önce silinen, en eski fotoğraflara ulaşmak bile mümkün olabilmektedir.

EaseUS MobiSaver nasıl indirilir?

EaseUS MobiSaver Android telefon ve tablet için indirmek mümkündür. Rootlu ve rootsuz cihazlarda çalışmaktadır. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Google Play Store üzerinden uygulamaya sahip olabilirsiniz. Apk sürümünü indirmek için ApkPure web adresinden yararlanabilirsiniz.

Android için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -