Yepyeni bir Türk oyunu çıkıyor: Reclaim

-sponsor-

Önümüzdeki günlerde tamamen Türk yapımı olan Reclaim oyunu apple store’da yerini alacak. Test aşamasında grafikleri ve tasarımıyla göz dolduran uygulama, ileride en popüler oyunlar arasına girebilir. Haziran’ın son haftasında iPhone ve iPad için indirilebilir durumda olması beklenen Reclaim Türk oyununun Android işletim sistemli telefonlar için olan sürümü Eylül ayında Google Play’de olacak.

Bu yazıda neler okuyacağız?

Reclaim’in özellikleri ve içeriği nedir? Nasıl bir oyun?

Reclaim senaryoya göre oynayan player’in kendi dünyamızı fetheden işgalci robotlara karşı mücadele etmesini hedefliyor. Bilimkurgu oyunları sevenlerin beğenebileceği, son teknoloji grafiklerin kullanıldığı Reclaim savaş oyunu Aurus adlı bir gezegende geçiyor. Çeşitli silah ve mühimmatlara sahip olduğunuz bu bilimkurgu-savaş oyununda önünüze çıkan işgalci robotları yok ederek sonsuz yolculukta en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. recleym-indir-oyna-ios

Reclaim’i nasıl indirebilirim?

iOS, iPhone, iPad için önümüzdeki günlerde çıkması beklenen oyun piyasaya sürüldüğünde sitemiz güncellencek ve bu başlık altında indirme adresi yayımlanacaktır.

Peki androidli kullanıcılar ne yapacak?

Maalesef sizler için üzücü bir haberimiz var. Reclaim Samsung, LG, HTC ve Sony Xperia gibi android modellere taa Eylül ayında gelecek.

http://www.youtube.com/watch?v=sN6b8wW6OVs

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz